چهارشنبه 30 مرداد 1398

آثار خوش‌نویسی هنرمند حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد در ۲۲ بهمن

۲۲بهمن
    -     کد خبر: 6931
    -     تاريخ انتشار : 1397/11/23|16:34
سرویس : استانها
هنرمند حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد آثار خوش‌نویسی خود با موضوع استکبارستیزی را در اختیار شرکت کنندگان در راهپیمایی ۲۲ بهمن قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، هم‌زمان با جشن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی و راهپیمایی ۲۲ بهمن، هنرمندان حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد نیز با خلق آثار هنری شور و شوق وصف‌ناپذیری را برای حضور حداکثری مردم در این راهپمایی باشکوه به وجود آوردند.

سید داراب حسین‌پور، هنرمند خوش‌نویس حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد، درباره آثار خطاطی خود که در قالب پلاکارد در اختیار شرکت کنندگان راهپمایی ۲۲ بهمن قرار گرفت، گفت: بیش از ۱۰۰ پلاکارد با شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر انگلیس، مرگ بر ضد ولایت فقیه، می‌میریم ذلت نمی‌پذیریم، ای رهبر آزاده آماده‌ایم آماده، آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند، یا مهدی ادرکنی و ... با خط نسخ ایرانی نوشته شدند.

وی هدف از خلق این آثار و حضور در جمع راهپیمایان ۲۲ بهمن را اعلام همبستگی و ابراز انزجار از استکبار جهانی اعلام کرد و گفت: در چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی، وظیفه آحاد مردم و به‌ویژه هنرمندان است که با خلق آثار هنری خود دستاوردهای انقلاب را به نمایش بگذارند.

حسین‌پور افزود: مردم غیور و همیشه در صحنه شهر یاسوج نیز از این آثار هنرمندان در راهپمایی ۲۲ بهمن استقبال چشم‌گیری به عمل آوردند و پلاکاردهای با موضوع استکبارستیزی نیز صحنه‌های به یاد ماندنی را در قاب دوربین‌ها ثبت کرد.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال