چهارشنبه 30 مرداد 1398

استقبال از نمایش «روزهای بی‌قوام» در بجنورد

روزهای بی قوام
    -     کد خبر: 6914
    -     تاريخ انتشار : 1397/11/23|10:14
سرویس : استانها
نمایش «روزهای بی‌قوام» که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تماشاخانه شمس بجنورد روی صحنه است، در اولین اجرای خود با استقبال خوب مردم مواجه شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مهدی کشمیری گفت: نمایش «روزهای بی‌قوام» که این روزها به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تماشاخانه شمس بجنورد روی صحنه است به کارگردانی محمد شاکری و تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان است.

مسئول واحد هنرهای نمایشی حوزه هنری خراسان شمالی افزود: این نمایش در اولین شب از اجرای خود مورد استقبال ویژه علاقه‌مندان قرار گرفت.

کشمیری ادامه داد: «روزهای بی‌قوام» به نویسندگی ایوب آقاخانی اثری نمایشی است که پیرو یک طرح کلی از طرف مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری کشور به استان‌ها ابلاغ شد تا پس از تولید در دهه مبارک فجر به صورت هم‌زمان در سراسر کشور اجرا شود.

کشمیری در مورد موضوع این اثر نمایشی گفت: نمایش روایتگر مبارزی انقلابی به نام قوام است که توسط نیروهای ساواک یک‌شبه ربوده شده و همسر او به نام «دریا» به جست‌وجوی او بر آمده و در نهایت از شهادت او مطلع می‌شود.

وی افزود: از نکات بارز این نمایش می‌توان به طراحی صحنه خاص آن اشاره کرد که باعث جذب مخاطب شده است.

کشمیری با اشاره به اینکه نمایش «روزهای بی‌قوام» تا ۲۲ بهمن بر روی صحنه است، گفت: بهمن توکل، احسان کمالی، آزاده حیدرزاده، احمد زعفرانی، حکمت شیردل، اسحق فرنود، حمید رمضانی، علی احسانی، احسان شیردل و نسرین اسلامی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

انتهای پیام/

 

 

 

 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال