یکشنبه 18 خرداد 1399
مراسم رونمایی از آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» برگزار شد

عرفان‌پور: گروه‌های سرود به آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» به عنوان یک الگو نگاه کنند / مومنی: «ما غروب نمی‌کنیم» اثری ارزشمند برای مدارس و مساجد است

رونمایی آلبوم سرود ما غروب نمی کنیم
    -     کد خبر: 6840
    -     تاريخ انتشار : 1397/11/14|17:15
سرویس : موسیقی
مراسم رونمایی از آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» عاشقانه‌های ملی نوجوانان ایران، یک‌شنبه ۱۴ بهمن‌ماه و هم‌زمان با ایامم دهه فجر انقلاب اسلامی در حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، میلاد عرفان‌پور، مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری، در ابتدای این مراسم ضمن خوشامدگویی به میهمانان و هنرمندان، اظهار کرد: چند روزی که افتخار داشتم در خدمت دوستانم در حوزه هنری باشم، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌هایی که داشتم و تصور می‌کردم در این زمینه باید بیشتر کار شود، مبحث سرود بود و در دوره جدید، تولید آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» را کلید زدیم که کمتر از یک ماه به طول انجامید و به آغاز دهه فجر رسید.

وی ادامه داد: گروه‌های سرود کشور می‌توانند به این آلبوم به عنوان یک الگو نگاه کنند. بچه‌های گروه‌های سرود کشور کمک کردند تا امروز این رونمایی برگزار شود.

عرفان‌پور با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی بر اهمیت سرود، عنوان کرد: قول می‌دهم که حداکثر  تلاش را برای معرفی گروه‌های خوب سرود کشور داشته باشیم. همچنین تشکر می‌کنم از آهنگ‌سازان محترمی که زحمت تنظیم و آهنگ‌سازی آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» را بر عهده داشتند. شعرا و آهنگ‌سازان طراز اول کشور در تهیه این آلبوم همکاری داشتند و در زمان کوتاهی این اثر را آماده کردند.

 

محسن مومنی شریف، رئیس حوزه هنری، نیز ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تقدیر و تشکر از تولیدکنندگان آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم» اظهار کرد: این آلبوم برای استفاده در مدارس و مساجد کار ارزشمند و خوبی است. گروه‌های سرودی که نیاز به محتوا دارند می‌توانند به این آلبوم رجوع کنند.

وی گفت: این آلبوم باید زودتر از این‌ها تولید می‌شد و امیدوارم سال‌های بعد هم از این دست آثار تولید شود و این راه ادامه پیدا کند. سرودهای ما یا در ادبیات و یا آهنگ‌سازی با مشکل مواجه بودند، اما این آلبوم با مضامین خوب و آهنگ‌سازی های حرفه‌ای تولید شده است و از همه دست‌اندرکاران تشکر می‌کنم.

 

گروه سرود وصال نیز در این برنامه سرود «رود چهل ساله» را اجرا کردند. گروه سرود شهید فرجی نیز «ما غروب نمی‌کنیم» را اجرا کردند.

 

در پایان این مراسم، آلبوم «ما غروب نمی‌کنیم»  با حضور محمد زرویی مدیر موسسه سپهر سوره هنر، بهنام صبوحی مشاور هنری اثر، میلاد عرفان‌پور مدیر مرکز موسیقی، امید رهبران آهنگ‌ساز 3 اثر از این آلبوم و مجدالدین معلمی معاون هنری حوزه هنری رونمایی شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال