چهارشنبه 30 بهمن 1398
فردا، ساعت ۱۶ در حوزه هنری؛

آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» رونمایی می شود

آلبوم سرود «ما غروب نمی کنیم»
    -     کد خبر: 6808
    -     تاريخ انتشار : 1397/11/13|15:45
سرویس : موسیقی
آلبوم سرود «ما غروب نمی‌کنیم» شامل هفت عاشقانه ملی و حماسی به همت مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر و فردا ۱۴ بهمن، ساعت ۱۶ در تالار سوره حوزه هنری رونمایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری؛ در این سرودها که به همت مرکز  موسیقی حوزه هنری تهیه و تنظیم و در قالب آلبوم ارائه شده است، آهنگ‌سازان و تنظیم کنندگان توانمندی چون دکتر محمدرضا چراغعلی، بهنام صبوحی، دکتر محسن جلیلی، امید رهبران، شهروز حقی و مجید نصری مشارکت داشته‌اند. همچنین از هنر نوازندگان برجسته کشور در این قطعات استفاده شده است.

شعرهای این آلبوم نیز اثر طبع شعرایی چون محمدمهدی سیار، محمدسعید میرزایی، سیده نرگس میرفیضی، سید علی انجو، فرهاد صبوری و میلاد عرفان‌پور بوده ست.

مدیر تولید این اثر میلاد عرفان‌پور است و بهنام صبوحی مشاوره هنری و پالایش نهایی صدا را در این کار به عهده داشته است. همچنین امورهنری و گرافیک این آلبوم موسیقیایی را «کارگاه گرافیک و نگاره سوره» به عهده داشته است و طراح گرافیک آن جواد قربان‌پور است.

به گفته مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری، این اثر به عنوان آلبومی برای بازخوانی همه گروه‌های سرود کشور منتشر شده است و حوزه هنری از این بازخوانی‌ها که از مهم‌ترین اهداف تولید این البوم بوده است استقبال خواهد کرد. البته حق انتشار نسخه صوتی و استودیویی اثر منحصرا در اختیار مرکز خواهد بود.

علاقه‌مندان برای تهیه آلبوم موسیقی «ما غروب نمی‌کنیم» به صورت نسخه اصلی می‌توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری و همچنین سایت‌های beeptunes.com ،ritmo.ir  ،  navaak.com مراجعه کنند.

گفتنی‌ست، این آلبوم یکشنبه14 بهمن، ساعت 16 در تالار سوره حوزه هنری رونمایی می شود.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال