چهارشنبه 15 مرداد 1399
طی احکام جداگانه از سوی مدیرکل امور استان‌های حوزه هنری،

معاون اجرایی و معاون برنامه‌ریزی و نظارت امور استان‌ها منصوب شدند

احکام
    -     کد خبر: 6728
    -     تاريخ انتشار : 1397/11/7|15:16
سرویس : استانها
طی احکامی از سوی دکتر مجید مصلحی مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری، سینا دلشادی سرپرست معاونت اجرایی و اسماعیل آجرلو سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و نظارت اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری شدند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در احکام جداگانه از سوی مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری انقلاب اسلامی، سینا دلشادی رئیس حوزه هنری مازندران با حفظ سمت سرپرست معاونت اجرایی و اسماعیل آجرلو رئیس حوزه هنری البرز با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و نظارت ارزشیابی اداره کل امور استان‌ها معرفی شدند.

در متن احکام صادرشده توسط مدیرکل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری خطاب به دلشادی و آجرلو آمده است:

«جناب آقای سینا دلشادی

رئیس محترم حوزه هنری استان مازندران

با سلام و تحیّت،

   نظر به صلاحیت‌های فرهنگی و مدیریتی، سوابق و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت اجرایی اداره کل امور استان‌ها و مجلس منصوب می‌شوید.

   امید است با تأییدات الهی و بهره‌گیری از معارف، یافته‌های علمی و تجربیات مرتبط با مسئولیت و جلب همکاری سایر واحدهای ستادی و استانی در تحقق مطالبات تعریف شده برای این معاونت موفق باشید.»

 

«جناب آقای اسماعیل آجرلو

رئیس محترم حوزه هنری استان البرز

با سلام و تحیّت؛

   نظر به صلاحیت‌های فرهنگی و مدیریتی، سوابق و تجربیات ارزشمند جناب‌عالی به موجب این حکم با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی، نظارت و ارزشیابی اداره کل امور استان‌ها و مجلس منصوب می‌شوید.

   امید است با تأییدات الهی و بهره‌گیری از معارف، یافته‌های علمی و تجربیات مرتبط با مسئولیت و جلب همکاری سایر واحدهای ستادی و استانی در تحقق مطالبات تعریف شده برای این معاونت موفق باشید.»

 

گفتنی است، در سوابق مدیریتی سینا دلشادی رئیس حوزه هنری استان مرکزی و مازندران، معاون فرهنگی اداره کل امور استان‌ها و همچنین در سوابق مدیریتی اسماعیل آجرلو رئیس حوزه  هنری استان البرز دیده می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال