سه شنبه 1 مرداد 1398

استقبال هنرمندان از کارگاه طراحی پوستر هفتمین جشنواره «هنر جوان»

مهدی حاجی محمدی
    -     کد خبر: 6539
    -     تاريخ انتشار : 1397/10/19|16:34
سرویس : استانها
کارگاه پوستر «هنر جوان» با اهداف آموزشی و تولیدی با حضور «مهدی حاجی محمدی» هنرمند و مدرس سرشناس کشور در حوزه هنری مازندران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کارگاه طراحی پوستر هفتمین جشنواره هنر جوان با حضور هنرمندان و علاقه‌مندان رشته‌های گرافیک و طراحی پوستر حوزه هنری مازندران سه‌شنبه ۱۸ دی‌ماه در سالن کنفرانس شهید آباد این مرکز برگزار شد.

علیرضا پاک‌بین مسئول واحد هنرهای تجسمی این مرکز گفت: کارگاه فوق، بعد از برگزاری سه کارگاه تخصصی هنری طی سه ماه گذشته در زمینه‌های تذهیب و گل و مرغ، ترکیب‌بندی در خط شکسته و قطعه‌بندی در نگارگری که با حضور استادان مطرح کشور در این مرکز برگزار شد، این‌بار با موضوع طراحی پوستر و با حضور «مهدی حاجی محمدی» و با حضور و استقبال ۳۰ تن از هنرمندان رشته‌های گرافیک، طراحی پوستر و سایر رشته‌های تجسمی برگزار شد.

گفتنی است در این کارگاه یک روزه ضمن بررسی تعدادی از آثار برجسته و ممتاز پوستر هنرمندان جهان مباحثی در خصوص ویژگی‌های برتر یک اثر، روش‌های ایده‌پردازی و استانداردهای لازم جهت تولید یک اثر پوستر طرح شده و در ادامه ضمن پاسخ به پرسش حاضرین، آثار شرکت‌کنندگان در برنامه مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

شایان ذکر است این برنامه با هماهنگی واحد هنرهای تجسمی حوزه هنری مازندران برگزار شد.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال