دوشنبه 3 تیر 1398
نمایش‌های کودک و نوجوان در حوزه هنری احیا می‌شود

«حسنی و جوجه دایناسور» مهمان تماشاخانه مهر می‌شود

نمایش «حسنی و جوجه دایناسور»
    -     کد خبر: 6531
    -     تاريخ انتشار : 1397/10/19|13:10
تماشاخانه مهر پس از چند سال وقفه در اجرای نمایش کودک و نوجوان در حوزه هنری بار دیگر میزبان نمایشی با این موضوع و سبک اجرایی تئاتر می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نمایش «حسنی و جوجه دایناسور» اولین نمایشی است که پس از چند سال وقفه در اجرای نمایش ویژه کودک و نوجوان در حوزه هنری روی صحنه خواهد رفت. به این ترتیب تماشاخانه مهر حوزه هنری بار دیگر شاهد حضور پر شور و پویای کودکان و نوجوانانی می‌شود که نسل‌های آینده مخاطبان و هنرمندان تئاتر را می‌سازند. این اثر با همکاری حوزه هنری کودک و نوجوان و مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری روی صحنه خواهد رفت.

این نمایش به نویسندگی، طراحی و کارگردانی مهرداد نظری از 22 دی‌ماه شنبه تا چهارشنبه هر هفته هر روز صبح روی صحنه خواهد رفت. در این نمایش مهرداد نظری، فرشید ناصری، علی یداللهی و زهرا اسدی به عنوان بازیگر ایفای نقش می‌کنند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «حسنی» و «عمو بیژ بیژ» هر روز برای بچهها و بزرگتر‌ها نمایش اجرا می‌کنند ...«حسنی» قبل از اجرای نمایش دسته گلی به آب داده و تخم دایناسور را شکسته و می‌خواهد این خرابکاری را به «عمو بیژ بیژ» بگوید که به ناچار با «عمو بیژ بیژ» وارد ماجراهای بسیار جالب و خنده داری می‌شوند که بالاخره ...

«حسنی و جوجه دایناسور» متفاوت‌ترین نمایش کودک از نگاه تماشاگران است. این نمایش از 22دی‌ماه روزهای شنبه تا چهارشنبه هر روز ساعت 10 صبح  در تماشاخانه مهر حوزه هنری به نشانی خیابان حافظ، نبشس خیابان سمیه  روی صحنه خواهد رفت.

مجتبی موسوی مدیر برنامه، سارانا یزدانی دستیار کارگردان و مهرداد نظری تهیه کننده این نمایش هستند.

علاقه‌مندان برای تماشای این نمایش می‌توانند برای هماهنگی و رزرو بلیت با شماره 84172413 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال