سه شنبه 6 خرداد 1399

دیدار رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی با شهردار ارومیه

شهردار ارومیه
    -     کد خبر: 6528
    -     تاريخ انتشار : 1397/10/19|16:33
سرویس : استانها
رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی با حضور در شهرداری ارومیه با محمد حضرت‌پور، شهردار ارومیه، دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این دیدار که با حضور معاون فرهنگی و مدیر روابط عمومی حوزه هنری استان برگزار شد،  رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت‌های شهردار و مجموعه شهرداری ارومیه بر طراحی، مدیریت و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های فرهنگی و هنری در سطح شهر توسط ارگان‌های متخصص در این موضوع تاکید کرد.

احد هوشمند قره‌باغ در ادامه با اشاره بر اجرای برخی برنامه‌های فرهنگی در سایر استان‌ها و کشورها و تاثیرات بسیار مهم آن در رشد و توسعه فضاهای شهری و روستایی افزود: مقوله هنر و فرهنگ یک مسئله بسیار مهم و تخصصی است که حوزه هنری آذربایجان غربی با داشتن ظرفیت‌های بالقوه و نیروهای کارشناس متخصص در همه رشته‌های هنری، آماده طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح وسیع و محلات شهرستان ارومیه است.

شهردار ارومیه نیز در این دیدار با تشکر از فعالیت‌های فرهنگی حوزه هنری آذربایجان غربی در سطح شهرستان ارومیه و تاثیرگذاری‌های عمومی آن‌ها، مقوله فرهنگ را از زیرساخت‌های اصلی و بسیار مهم و تاثیرگذار در رفاه عمومی جامعه و استفاده بهینه از ظرفیت‌های موجود آن بیان کرد و افزود: فرهنگ و هنر، زبان گویای تفکر و سطح زندگی هر ملتی در هر نقطه از کره خاکی است و باید برای رشد و توسعه آن در ارومیه همت و تلاش مضاعف صورت گیرد.

محمد حضرت‌پور در ادامه سخنان خود با اشاره بر برخی از زیرساخت‌های فرهنگی و ظرفیت‌های هنری موجود در شهرستان ارومیه خواستار برگزاری نشست‌های تخصصی با حضور کارشناسان شهرداری و حوزه هنری آذربایجان غربی در راستای برنامه‌ریزی جهت طراحی و اجرای برنامه‌های فرهنگی در سطح شهرستان ارومیه شد.

موضوع سینماهای شهرستان ارومیه، برگزاری جشنواره‌ها و آیین‌های هنری با رویکرد بومی‌گرایی و تبلیغات فرهنگی و هنری در سطح شهر از دیگر موضوع‌های بودند که در این دیدار مورد بحث و گفت‌وگوی طرفین قرار گرفتند.

در پایان نیز رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی تابلوی مینیاتور احمدرضا رحیمی از هنرمندان شهرستان ارومیه را به رسم یادبود و تجلیل از فعالیت‌های شهرداری تقدیم شهردار ارومیه کرد.

انتهای پیام/

 

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال