دوشنبه 7 بهمن 1398
با حضور انتشارات سوره مهر؛

نمایشگاه کتاب دهلی‌نو با حضور ایران افتتاح شد

نمایشگاه کتاب دهلی
    -     کد خبر: 6458
    -     تاريخ انتشار : 1397/10/15|14:39
بیست‌وهفتمین دوره نمایشگاه کتاب دهلی‌نو با حضور جمهوری اسلامی ایران افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این نمایشگاه با حضور یک‌هزار ناشر از هندوستان و ۳۰ کشور خارجی از ۱۵ تا ۲۳ دی در حال برگزاری است. نمایشگاه بین‌المللی کتاب شارجه به عنوان مهمان ویژه در نمایشگاه حضور دارد. بیست‌وهفتمین دوره نمایشگاه کتاب دهلی‌نو دارای بخش‌هایی از قبیل ناشران عمومی، بازرگانی، تکنولوژی، علوم اجتماعی، کتاب‌های الکترونیک، کودک و نوجوان، ناشران هندی زبان و بین‌الملل است.

موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران در غرفه‌ای به مساحت ۱۸ مترمربع و با نمایش بیش از ۳۲۰ عنوان کتاب در زمینه‌های مختلف از قبیل هنر، ایران‌شناسی، گردشگری، ادبیات کلاسیک و معاصر و کودک و نوجوان شرکت کرده است.

معرفی نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در قالب بروشور و کاتالوگ، دعوت از ناشران شرکت کننده در نمایشگاه برای حضور در سی‌ودومین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، معرفی نشر ایران، معرفی طرح «گرنت» به منظور تسهیل در امر فروش کتاب‌های ایرانی، عرضه بروشور «نگاهی اجمالی به صنعت نشر در ایران» به زبان انگلیسی مشتمل بر معرفی مراکز اطلاع‌رسانی کتاب در عرصه بین‌المللی، معرفی اتحادیه‌ها و تشکل‌های نشر و آژانس‌های ادبی از جمله فعالیت‌هایی است که در مدت حضور ایران در این نمایشگاه دنبال می‌شود. از جمهوری اسلامی ایران علاوه بر موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، رایزنی فرهنگی جمهوری اسلامی ایران و انتشارات «سوره مهر» نیز در نمایشگاه حضور دارند و در غرفه ایران به معرفی کتاب‌های خود و رایزنی برای تبادل کپی‌رایت می‌پردازند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال