شنبه 10 آیان 1399

برگزاری نخستین رویداد هنرسو با محوریت «منتورینگ» / تفاهم‌نامه همکاری میان حوزه هنری و ستاد توسعه فناوری‌های نرم امضا شد

نخستین رویداد هنرسو
    -     کد خبر: 6445
    -     تاريخ انتشار : 1397/10/12|17:42
نخستین گردهمایی متخصصین و صاحب‌نظران حوزه انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و کتاب‌های تعاملی با عنوان «رویداد هنرسو» چهارشنبه ۱۲ دی‌ماه در حوزه هنری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نخستین گردهمایی متخصصین و صاحب‌نظران حوزه انیمیشن، بازی‌های رایانه‌ای و کتاب‌های تعاملی با عنوان «رویداد هنرسو» با تمرکز بر موضوع نقش منتور ها در کسب‌وکارهای جدید به‌ویژه در فضای دیجیتال  چهارشنبه 12 دی‌ماه در حوزه هنری برگزار شد.

اسدالله دیانتی مدیر استودیو رضوان، سیدرضا کاظمی مدیر مرکز امید، محسن مولایی‌نسب مدیر شرکت شتابدهنده پرش و هاشمی از سازمان فضای مجازی سراج در پنل انتقال تجارب محیط کاری گرد هم آمدند و در این باره سخن گفتند.

در این برنامه، تفاهم‌نامه همکاری میان حوزه هنری انقلاب اسلامی و ستاد توسعه فناوری‌های نرم معاونت علمی ریاست جمهوری امضا شد که در چارچوب این تفاهم‌نامه، طرفین برای ایجاد مرکز نوآوری و شکوفایی صنایع فرهنگی و خلاق برنامه‌ریزی و همکاری می‌کنند. این تفاهم‌نامه با حضور محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، علی کاشفی‌پور مدیر حوزه هنری دیجیتال و سید محمدحسین سجادی نیری دبیرکارگروه برنامه توسعه زیست‌بوم شرکت‌های خلاق امضا شد.

پنل نقش منتور در موضوعات تخصصی (انیمیشن، بازی، کتاب تعاملی) از بخش‌های ویژه این همایش بود. امین نادری مدیر سوره مهر الکترونیک، حبیب ایل‌بیگی قائم مقام بنیاد سینمایی فارابی، محمدرحیم لیوانی رئیس مرکز پویانمایی صبا، احسان کاوه مدیر مرکز انیمیشن و تلویزیون حوزه هنری، عباس محمدخانی مدیرعامل زیست‌بوم مجازی درسا، مجتبی سادات مدیر گروه مجلات نبات، سیداحمد موسوی مدیر استودیو ردکپ و فرزام ملک آرا مدیرعامل استودیو توسعه‌گر شبیه‌ساز از سخنرانان این پنل بودند که تجربیات خود را از حضور منتور (مربی) ارائه کردند.

علی کاشفی‌پور نیز در این پنل با بیان اینکه مشخصات افراد شرکت کننده جمع‌آوری می‌شود، عنوان کرد: این مشخصات در یک سامانه قابل دسترسی است که به همراه پروفایل‌شان در اختیار جوانانی قرار می‌دهیم که ایده‌های نو و بکری دارند .در واقع با شبکه کردن و تربیت این منتورها می‌توانیم جامعه‌ای را درست کنیم و در رشته‌های مختلف کاری از نظرات و ایده‌های آن‌ها بهره‌مند شویم.  راهنمایی این منتورها می‌تواند برای کسانی که به‌تازگی وارد فضای کسب و کار فرهنگی شده‌اند، بسیار راهگشا باشد.

/انتهای پیام

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال