شنبه 14 تیر 1399

فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی آذربایجان غربی با رئیس حوزه هنری استان دیدار و گفت‌وگو کرد

سرهنگ مسرور
    -     کد خبر: 5937
    -     تاريخ انتشار : 1397/8/27|17:54
سرویس : استانها
فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی آذربایجان‌غربی با حضور در حوزه هنری استان، ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این دستگاه فرهنگی و هنری با رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سرهنگ محمد مسرور در این دیدار با تاکید بر فرهنگ‌سازی در راستای نیازهای جامعه افزود: مقوله فرهنگ موضوعی بسیار مهم و حیاتی در جلوگیری از بسیاری از مشکلات اجتماعی در سطح جامعه و عموم مردم است که در حفظ و صیانت از آن بایستی تلاش و مجاهدت کرد.

محمد مسرور ادامه داد: کشور پهناور ایران سرزمینی با سابقه چندین هزار ساله با فرهنگ غنی و مملو از ارزش‌ها و سنت‌های بومی و محلی و ملی در راستای شکوفایی یک جامعه و مردمی با عزت و شجاع و دلیر است که حفظ و صیانت از سرزمین خود و فرهنگ و ارزش‌های پر محتوای آن را در طول تاریخ بارها ثابت کرده‌اند.

فرمانده یگان ویژه ناجا آذربایجان غربی در ادامه سخنان خود با ارائه گزارشی از برنامه‌های فرهنگی هنری اجرا شده در یگان ویژه استان، خواستار همکاری حوزه هنری آذربایجان غربی در برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های فرهنگی در راستای بازدهی مناسب این برنامه‌ها شد.

رئیس حوزه هنری آذربایجان غربی نیز در این نشست طی سخنانی با ارائه گزارشی از سیاست‌ها و چارچوب برنامه‌های حوزه هنری در رشته‌های مختلف، بر آمادگی حوزه هنری استان در اجرای برنامه‌های مشترک فرهنگی و هنری با یگان ویژه نیروی انتظامی استان آذربایجان غربی تاکید کرد.

هوشمند قره‌باغ در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص جنگ فرهنگی و لزوم صیانت از ارزش‌های والای دینی و فرهنگی جامعه، امنیت فرهنگی در کنار امنیت اجتماعی را از مهم‌ترین بخش‌های ساختار یک جامعه پویا بیان کرد.

در ادامه این نشست فرمانده یگان ویژه نیروی انتظامی استان با هیئت همراه از بخش‌های مختلف حوزه هنری استان از جمله سالن اجتماعات صفی‌الدین ارموی ، گالری هنری و پاتوق کتاب بازدید کرد.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال