دوشنبه 28 مرداد 1398

«آخرین آغوش» در ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های کودکان کره جنوبی درخشید

آخرین آغوش
    -     کد خبر: 5809
    -     تاريخ انتشار : 1397/8/14|12:10
سرویس : استانها
جایزه بزرگ جشنواره جهانی کودک کره جنوبی به فیلم کوتاه «آخرین آغوش» به کارگردانی سامان حسین‌پور رسید.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این جشنواره مختص به نمایش گذاشتن فیلم‌هایی درباره کودکان یا برای کودکان است و در شهر سئول کره جنوبی برگزار شد و در این دوره به فیلم‌سازان ایرانی چهار جایزه داد که یکی از جوایز بزرگ جشنواره به «آخرین آغوش» ساخته سامان حسین‌پور از تولیات حوزه هنری کردستان رسید.

ششمین جشنواره جهانی فیلم‌های کودکان کره جنوبی ۱۰ تا ۱۷ ماه می برگزار شد.

«آخرین آغوش» پنجمین فیلم کوتاه سامان حسین‌پور محسوب می‌شود و داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که آنچنان مجذوب فضای مجازی و گوشی‌های همراه خود هستند که حتی متوجه مرگ یکی از اعضا نمی‌شوند.

 آکو زندکریمی به عنوان دستیار کارگردان، زانیار لطفی به عنوان تصویربردار، نوید زارع به عنوان دستیار تصویر، محمد توریوریان به عنوان صدابردار، شورش وکیلی به عنوان تروکاژ و گرافیست، فرشته احمدی به عنوان تدارکات و ژونا سجادی، فریدون علیرمایی، رشید حسین‌پور، علی پناهی، محمد پناهی، نیما حسینی، پروین فلاحی و کژال صادقی به عنوان بازیگر، سامان حسین‌پور را در تولید این فیلم یاری داده‌اند.

سامان حسین‌پور متولد ۱۳۷۱ شهر سقز از استان کردستان است و از سال ۱۳۸۶ به فیلم‌سازی مشغول است. تاکنون ۶ فیلم کوتاه داستانی را کارگردانی کرده و بیش از ۴۰ جایزه ملی و بین‌المللی را در کارنامه خود دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال