دوشنبه 3 تیر 1398

حضور نمایشنامه‌نویس چهارمحال و بختیاری در جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان

ماه و ماهی
    -     کد خبر: 5517
    -     تاريخ انتشار : 1397/7/17|17:11
سرویس : استانها
نمایشنامه «ماه و ماهی» از سمیرا سلیمانی فارسانی با ۱۰ اثر دیگر راه یافته به مرحله ارزیابی و داوری نهایی بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان رقابت می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، هیئت داوران بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان متشکل از محمد چرمشیر، حمیدرضا نعیمی و بهرام جلالی‌پور در مرحله نخست ۱۰ نمایشنامه را حائز شرایط لازم برای مرحله داوری و ارزیابی نهایی اعلام کردند که نمایش «ماه و ماهی» از سمیرا سلیمانی فارسانی از هنرمندان استان جزو این ده اثر حسوب می‌شود.

هیئت داوران این جشنواره پس از بررسی ۹۴ نمایش رسیده به دبیرخانه ۱۰ اثر را برای مرحله نهایی معرفی کرده است.

نمایشنامه‌نویسان آثار منتخب، تا مرحله نهایی ارزیابی و انتخاب فرصت دارند با بهره‌مندی از مشاوره استادان راهنما متشکل از محمد چرمشیر، حمیدرضا نعیمی و بهرام جلالی‌پور نسبت به ارتقای کیفی نمایشنامه‌های خود اقدام کنند.

در مرحله ارزیابی و داوری نهایی سه نمایشنامه برگزیده این بخش انتخاب و در مراسم اختتامیه جشنواره معرفی خواهند شد.

بیست‌وپنجمین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان از ۲۹ آبان تا ۴ آذرماه سال جاری در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

سمیرا سلیمانی فارسانی متولد ۱۳۶۸ در فارسان است. او بیش از پنج سال است که فعالیت‌های نمایشی خود را در زمینه نمایشنامه‌نویسی آغاز کرده‌است. سلیمانی پیش از این نیز در جشنواره تئاتر ققنوس، جشنواره تئاتر معلولین و جایزه نمایشنامه‌نویسی حوزه هنری چهارمحال و بختیاری رتبه‌های برتر را از آن خود کرده است. او از جمله هنرجویانی است که در کارگاه‌های نمایشنامه‌نویسی مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری شرکت داشته است.

انتهای پیام/

 

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال