پنج شنبه 6 آذر 1399

برگزاری کارگاه‌های شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» در ۹ استان

جوان سوره
    -     کد خبر: 5514
    -     تاريخ انتشار : 1397/7/17|13:11
کارگاه های شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» با برگزاری در حوزه هنری مراکز ۹ استان روز شنبه ۲۱ مهر ماه به پایان می رسد.
به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کارگاه های شعر و داستان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» در شهرهای مختلف کشور ادامه دارد. با استقبال هنرجویان از کارگاه های شعر و داستان این رویداد ادبی، استان گلستان، امروز  (سه‌شنبه 17 مهر) با حضور علی داوودی مدرس کارگاه شعر و عزت‌الله الوندی مدرس کارگاه داستان میزبان علاقه مندان به این دو حوزه است.
 
همچنین در استان قزوین، مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری با حضور احمد عربلو مدرس داستان، کارگاه شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» فردا (چهارشنبه 18 مهر) را برگزار می‌کند. در شهر یزد نیز چهارشنبه 18 مهرماه، ناصر فیض و خسرو باباخانی به ترتیب در کارگاه های شعر و داستان به تدریس می‌پردازند. همچنین مدرس کارگاه داستان روز شنبه 21 مهرماه در استان مازندران خسرو باباخانی خواهد بود.
 
این کارگاه ها پیش از این در استان های سمنان، آذربایجان غربی، قم، کرمان و کهگیلویه و بریراحمد برگزار شده بودند.  
 
نفرات برتر دوره های تخصصی و کارگاه های جشنواره در استان ها ضمن آموزش، توسط حوزه هنری برای شرکت در جشنواره و ادامه فعالیت های فرهنگی درخورشان حمایت می‌شوند. 
 
شانزدهمین جشنواره شعر و داستان «جوان سوره» 27 و 28 آبان‌ماه 97 به دبیری علمی محمدجواد شرافت در بخش شعر و محمدرضا شرفی خبوشان در بخش داستان توسط موسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر برگزار می‌شود.
 
انتهای پیام/
 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال