چهارشنبه 7 اسفند 1398

جزئیات و زمان برگزاری شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» اعلام شد

شعر و داستان جوان سوره
    -     کد خبر: 5290
    -     تاريخ انتشار : 1397/6/27|11:40
با انتشار فراخوان شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» که آبان‌ماه ۹۷ برگزار می‌شود، جزئیات این رویداد فرهنگی و هنری اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حوزه هنری انقلاب اسلامی شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» را آبان‌ماه 1397 در شهر رشت برگزار می‌‌کند. شناسایی و جذب استعدادهای ادبی جوان، تبادل اندیشه و تجربه‌های شاعران و نویسندگان جوان انقلاب اسلامی، جریان‌سازی در شعر و ادبیات منطبق بر ارزش‌های اسلامی، معرفی و برجسته‌سازی چهره‌های ممتاز عرصه شعر و داستان جوان انقلاب از جمله اهداف برگزاری این رویداد فرهنگی و هنری اعلام شده است.

 شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» در دو بخش اصلی داستان و شعر با موضوع آزاد و بخش ویژه مدح پیامبر و وحدت آبان‌ماه امسال برگزار می‌شود. بخش داستان این جشنواره شامل قالب‌های داستان کوتاه و داستانک یا داستان کوتاه کوتاه) قالبی در داستان‌نویسی که در حداکثر یک صفحه نوشته می‌شود و در پی کشفی ضربه‌زننده است) و بخش شعر آن شامل قالب‌های شعر سنتی (کلاسیک)، شعر نو (سپید و نیمایی) و ترانه و سرود است. همچنین علاقه‌مندان به شرکت در این رویداد فرهنگی و ادبی می‌توانند در بخش ویژه با موضوع مدح پیامبر و وحدت، اشعار و داستان‌های خود را به دبیرخانه ارسال کنند.

آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه این رویداد، 15 مهر و زمان برگزاری آن، 27 و 28 آبان‌ماه در شهر رشت است.

متقاضیان شرکت در شانزدهمین جشنواره شعر و داستان جوان «سوره» می‌توانند با مراجعه به سایت سپهر سوره هنر (حوزه هنری) به نشانیhttp://www.artfest.ir/ در جریان جزئیات مقررات و شرایط ارسال اثر به این جشنواره قرار بگیرند.

/انتهای پیام

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال