چهارشنبه 1 آیان 1398
به‌مناسبت روز سینما

بلیت پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار نیم‌بها عرضه می‌شود

حیدر مرادی
    -     کد خبر: 5259
    -     تاريخ انتشار : 1397/6/21|16:06
سرویس : استانها
به‌مناسبت روز سینما، چهارشنبه ۲۱ شهریور بلیت پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار در تمام سئانس‌ها به‌صورت نیم‌بها عرضه می‌شود و فیلم‌های کوتاه برگزیده خانه سینما رایگان نمایش داده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حیدر مرادی مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کردستان با اعلام این خبر و ضمن گرامیداشت روز سینما در گزارشی به تشریح عملکرد امور سینمایی حوزه هنری پرداخت.

وی با اشاره به رویکرد حوزه هنری در بخش سینمایی و توجه به ذائقه تمامی مخاطبین از به‌روز بودن فیلم‌های اکران شده در پردیس سینمایی بهمن سنندج خبر داد و گفت: پردیس سینمایی بهمن سنندج به عنوان یکی از برترین سینماهای کشور از مهرماه ۹۱ که فعالیت خود را آغاز کرده است با نگاه ویژه رئیس حوزه هنری استان به بحث کیفیت سالن‌های نمایش و شیوه اکران توانسته است نظر مخاطبین سینمایی را جلب کرده و خوشبختانه از نظر فروش و ارائه خدمات با رشد قابل توجهی از نظر مخاطب نسبت به سال گذشته نیز مواجه هستیم.

وی در این زمینه افزود: اکران فیلم‌های ویژه گروه سنی کودک ونوجوان، اکران فیلم‌های برتر سینمای جهان، اکران فیلم‌های گروه هنر و تجربه، اکران هم‌زمان و به‌روز فیلم‌های سینمایی، طرح شماره صندلی، فروش اینترنتی و امکان انتخاب صندلی توسط تماشاچی، استفاده از فضای مجازی و اطلاع‌رسانی لازم و به‌موقع به مخاطبین، به‌روزرسانی فضاهای در اختیار و توجه جدی به بالا بردن کیفیت صدا و تصویر، سیستم تهویه مناسب، فضاهای جنبی از جمله کافی‌شاپ، گالری در کنار توجه جدی به تکریم ارباب رجوع بخشی از اقداماتی است که در این پردیس به آن به جِد توجه می‌شود.

مدیر پردیس سینمایی بهمن سنندج افزود: هم‌اکنون پردیس سینمایی بهمن سنندج با ظرفیت ۷۵۹ صندلی در قالب سه سالن نمایش فیلم و سینما آزادی بیجار با ظرفیت ۲۸۵ صندلی در قالب یک سالن نمایش فیلم در سئانس‌های مختلف فیلم‌های برتر سینمای ایران را به نمایش می‌گذارند.

وی افزود: به‌مناسبت روز سینما چهارشنبه ۲۱ شهریور، بلیت فیلم‌های اکران شده در دو پردیس سینمایی بهمن سنندج و سینما آزادی بیجار در تمام سئانس‌ها به‌صورت نیم بها عرضه می‌شود.

مرادی همچنین افزود: با همکاری حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کردستان، انجمن سینمای جوانان دفتر سنندج و انجمن فیلم کوتاه ایران منتخبی از فیلم‌های کوتاه خانه سینما چهارشنبه ۲۱ شهریور، ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره ۲ به‌صورت رایگان به نمایش گذاشته می‌شود.

حیدر مرادی در پایان گفت: هم‌اکنون در پردیس سینمایی بهمن سنندج فیلم‌های «آخرین بار سحر را کی دیدی؟»، «پشت دیوار سکوت»، «شعله‌ور»، «همه چی عادیه»، «تنگه ابو قریب »و «هزارپا» و در سینما آزادی بیجار «آخرین بار کی سحر را دیدی» و «تنگه ابو قریب» در حال اکران است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال