چهارشنبه 5 تیر 1398
به همت حوزه هنری خراسان رضوی

نمایشگاه هنر مفهومی «بچه‌های آسمان» افتتاح شد

افتتاح نمایشگاه «بچه های آسمان» و رونمایی از اثر «لشگر فاطمیون»
    -     کد خبر: 5253
    -     تاريخ انتشار : 1397/6/21|10:33
نمایشگاه هنر مفهومی بچه‌های آسمان به یاد کودکان یمن و افغانستان در نگارخانه ابوالفضل عالی افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه هنر مفهمومی «بچه‌های آسمان» به یاد کودکان یمن و افغانستان در محکومیت رژیم سعودی در نگارخانه ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح شد.

در آیین افتتاحیه این نمایشگاه، محسن مومنی شریف رئیس حوزه هنری، میثم مرادی رئیس حوزه هنری استان خراسان رضوی، مجید شاه‌حسینی استاد دانشگاه و خسرو زینال‌پور معاون آموزش و پژوهش حوزه هنری حضور داشتند.

نمایشگاه هنر مفهمومی «بچه‌های آسمان» با هدف محکوم کردن رژیم سعودی و توجه دادن به بی‌تفاوتی سازمان‌های حقوق بشری نظیر یونیسف برگزار خواهد شد. این در حالی است که مجامع حقوقی بین‌المللی هیچ واکنشی نسبت به این جنایات نداشته‌اند و مقام معظم رهبری در رابطه با این جنایت‌ها اظهار داشتند که کار این روزهای دولت سعودی در یمن، مشابه جنایت صهیونیست‌ها در غزه است.

این نمایشگاه که تلفیقی از هنرهای تجسمی، تصویری و ادبیات است، کاری است از هنرمندان مرکز تجسمی حوزه هنری خراسان رضوی که پیش از این نیز در شهر مشهد برگزار شد.

علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ 21 شهریورماه الی 7 مهرماه همه روزه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 9 تا 18 به محل برگزاری نمایشگاه مراجعه کنند.

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال