پنج شنبه 14 فروردین 1399
از تولیدات جدید مرکز موسیقی حوزه هنری

آلبوم «سرزمین آفتابگردان» وارد بازار موسیقی شد

آلبوم موسیقی
    -     کد خبر: 4907
    -     تاريخ انتشار : 1397/5/21|13:08
سرویس : موسیقی
آلبوم «سرزمین آفتابگردان» شامل نغمات و موسیقی‌های محلی است که توسط عماد توحیدی، یوری یاتسنکو، اولگا رازکولوتکا، سرگئی رادیون و ویتالی خورونژی اجرا شده است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، تولید آلبوم «سرزمین آفتابگردان» با همت مرکز موسیقی حوزه هنری انجام شده که شامل ۱۳ قطعه موسیقی است.

عماد توحیدی متولد سال ۱۳۵۱، نوازنده دف و سازهای کوبه‌ای و آهنگ‌ساز ایرانی است. وی در سال ۱۳۵۸ فعالیت هنری خود را در موسیقی و با فراگیری ساز دف آغاز کرد. او دانش‌آموخته رشته دکترای سخن‌شناسی در خارج از کشور و نویسنده کتاب شیوه دف‌نوازی (اولین دستور آموزشی علمی دف‌نوازی) و ده‌ها مقاله پژوهشی در موسیقی است. کتاب «شیوه دف‌نوازی» پرفروش‌ترین کتاب موسیقی بعد از انقلاب با ۲۲ چاپ و تیراژ بیش از ۹۰۰۰۰ نسخه ‌است.

در سال ۱۳۷۳ تحصیل در رشته‌ کارگردانی را در دانشکده هنرهای زیبا آغاز کرد. هم‌چنین در این سال آکادمی دف را نیز تاسیس کرد. در سال ۱۳۷۷ تحصیلات خود را در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده سینما تئاتر دانشگاه هنر آغاز کرد. او در کنار تحصیل دانشگاهی، به نویسندگی و کارگردانی نمایش‌های رادیویی «پسری که می‌خواست بداند» و «تیتیل و بیبیل» پرداخت و هم‌چنین موسیقی متن تئاتر «معرکه در معرکه» (به کارگردانی داوود میرباقری) و فیلم «مشت بر پوست» (به کارگردانی محسن محسنی نسب) را ساخت.

علاقه‌مندان برای تهیه آلبوم موسیقی «سرزمین آفتابگردان» به صورت نسخه اصلی می‌توانند به مراکز معتبر فروش محصولات فرهنگی و هنری سراسر کشور و همچنین سایت beeptunes.com مراجعه کنند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال