سه شنبه 30 مهر 1398

تشکر امام جمعه نجف‌آباد از حوزه هنری استان اصفهان

شب خاطره
    -     کد خبر: 4834
    -     تاريخ انتشار : 1397/5/16|10:32
سرویس : استانها
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی امام جمعه نجف‌آباد با اشاره به برگزاری شب خاطره شهدای مدافع حرم این شهرستان توسط حوزه هنری استان اصفهان گفت: ضمن تشکر از این مجموعه هنری امیدواریم تا این عزیزان باب خیری را بازکنند تا این ایثارها و قهرمانی‌ها در قالب هنری بیان شوند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، برنامه شب خاطره شهدای مدافع حرم نجف‌آباد، جمعه گذشته در یادمان شهدای این شهر توسط دفتر فرهنگ و مطالعات پایداری حوزه هنری استان اصفهان و با همت مسئولین شهرستان نجف‌آباد با حضور پدر شهید محسن حججی در میان جمعی از مردم شهیدپرور نجف‌آباد در کنار مزار این شهید مدافع حرم برگزار شد.

در این برنامه امام جمعه نجف‌آباد با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری معتقدند حفظ یاد و خاطره شهیدان کمتر از خود شهادت نیست خاطرنشان کرد: امروز نبرد، نبرد فرهنگی است و نبرد حق و باطل ادامه یافته است و این خاطرات قطعاتی از آیات خداست.

وی افزود: در زمینه انتقال خاطرات هشت سال دفاع مقدس کوتاهی کرده‌ایم و بحث سیدالشهدا در طول تاریخ با هنر حفظ شده است.

حجت الاسلام و المسلمین مصطفی حسناتی گفت: امیدواریم این مجموعه خوب هنری (حوزه هنری) که دغدغه حفظ ارزش‌های انقلاب و انقلاب اسلامی را دارد، دست هنرمندان نوجوان را بگیرد و به این وادی راهنمایی کند. هنر و هنرمندان بهترین عزیزانی هستند که می‌توانند این خاطرات و ارزش‌ها را حفظ کنند و در قالب‌های مختلف فیلم و فیلم‌نامه و نمایشنامه ارائه دهند.

انتهای پیام/

 

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال