یکشنبه 5 خرداد 1398

مراسم رونمایی از تابلو نقاشی «پشت دیوار سامری» در حوزه هنری

تابلو نقاشی «پشت دیوار سامری»
    -     کد خبر: 4695
    -     تاريخ انتشار : 1397/4/31|11:03
مراسم رونمایی از تابلو نقاشی «پشت دیوار سامری» اثر محسن چخماقی، قبل‌ازظهر دومین روز مردادماه، در نگاه‌خانه سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نقاشی «پشت دیوار سامری» اثری از محسن چخماقی در حمایت از مقاومت مردم سرزمین‌های اشغالی فلسطین، دوم مردادماه در نگاه خانه مرکز تجسمی حوزه هنری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت.

چخماقی درباره پیام تابلو نقاشی «پشت دیوار سامری» گفت: این اثر با هدف نشان دادن نیت پلید صهیونیست‌ها در تصرف کامل سرزمین فلسطینیان و بیت‌المقدس تولید شده و هم‌زمان نشانگر روحیه‌ خستگی‌ناپذیر و مقاوم مردم فلسطین است.

محسن چخماقی، سیودوساله، متولد بندرعباس است. وی دارای دیپلم گرافیک از هنرستان پیام معاصر تهران، لیسانس صحنه‌آرایی نمایش و فوقلیسانس نقاشی از دانشگاه آزاد تهران مرکز، همچنین مدارک و تخصص‌های مختلف در حوزه‌های گریم، تدوین و گویندگی است.

بنا بر این گزارش، مراسم رونمایی از این اثر که با تکنیک رنگ و روغن روی بوم در ابعاد 240 در 120 سانتیمتر خلق شده است، با حضور جمعی از هنرمندان، مسئولین و صاحب اثر ساعت 11 صبح روز سه‌شنبه دوم مردادماه در نگاه‌خانه مرکز تجسمی حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار خواهد شد. حضور عموم علاقه‌مندان در این مراسم آزاد است.

انتهای پیام/

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال