سه شنبه 28 اسفند 1397
یک‌شنبه ۲۴ تیرماه

نمایشگاه نقاشی و پوستر «دلدادگان مشعر» و نمایشگاه عکس «حج» افتتاح خواهد شد

نمایشگاه نقاشی و پوستر «دلدادگان مشعر»
    -     کد خبر: 4627
    -     تاريخ انتشار : 1397/4/20|15:06
مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و خانه عکاسان ایران با موضوع «حج» نمایشگاه نقاشی و پوستر با عنوان «دلدادگان مشعر» و نمایشگاه عکسی را به ترتیب در گالری «ابوالفضل عالی» و گالری شماره یک خانه عکاسان برپا خواهند کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حج، عبادتی واجب و از فروع دین اسلام است. حج مجموعه‌‌ای از اعمال است که در ماه ذی‌الحجه، در شهر مکه و اطراف آن انجام می‌شود. مراسم حج بزرگ‌ترین اجتماع مسلمانان است. گروه‌هایی از تمام فرقه‌های اسلامی در ایام حج در مکه گرد هم می‌آیند. اهمیت این موضوع میان مسلمانان جهان و نزدیک شدن به برگزاری مناسک حج واجب در ماه «ذی‌الحجه» مرکز هنرهای تجسمی حوزه هنری و خانه عکاسان حوزه هنری اقدام به برگزاری نمایشگاهی با موضوع «حج» کرده است. به این ترتیب نمایشگاه نقاشی و پوستر «دلدادگان مشعر» و نمایشگاه عکس با موضوع «حج» در گالری «ابوالفضل عالی» و گالری شماره یک خانه عکاسان ایران حوزه هنری برپا خواهد شد.

نمایشگاه نقاشی و پوستر «دلدادگان مشعر» و نمایشگاه عکس«حج» از  24 تیرماه الی 7 مرداد ماه سال جاری شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 18 میزبان علاقه‌مندان هنرهای تجسمی خواهد بود.

آیین بازگشایی نمایشگاه نقاشی و پوستر «دلدادگان مشعر» و  نمایشگاه عکس«حج» یک‌شنبه 24 تیرماه ساعت 11 در گالری «ابوالفضل عالی» و گالری شماره یک خانه عکاسان ایران حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه نرسیده به پل حافظ برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال