جمعه 9 اسفند 1398

انتشار فراخوان کتاب سال تجسمی حوزه هنری استان سمنان

فراخوان کتاب سال تجسمی حوزه هنری استان سمنان
    -     کد خبر: 4619
    -     تاريخ انتشار : 1397/4/20|14:15
سرویس : استانها
فراخوان کتاب سال تجسمی استان سمنان از سوی حوزه هنری استان منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، فراخوان کتاب سال تجسمی استان سمنان در رشته‌های پوستر، کاریکاتور، تصویرسازی و عکس از سوی حوزه هنری استان سمنان منتشر شد.

بر اساس این گزارش، فراخوان کتاب سال تجسمی استان سمنان با دو موضوع: «نگاه اکنون به انقلاب  اسلامی (چهل‌سالگی انقلاب اسلامی)» درخصوص توانمندی‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی طی سی‌ونه سال گذشته در حوزه‌های علمی، فرهنگی، هنری، اقتصادی و «حمایت از کالای ایرانی» درباره ترویج فرهنگ حمایت از تولید و مصرف کالای ایرانی، ترویج فرهنگ و سبک زندگی ایرانی - اسلامی با زبان گویای هنر، به‌کارگیری ابزار قدرتمند هنر در توسعه و تقویت فرهنگ کار و کارآفرینی، فراهم آوردن بستر مناسبی برای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومت، قاچاق کالا و ... منتشر شده است.

شایان ذکر است، تکنیک و شیوه اجرای آثار آزاد است و هر هنرمند می‌تواند هر تعداد اثر به شرط تطابق با موضوعات فراخوان در اندازه‌های40*30 یا 70*50  ارسال کند که به تمامی آثار خلق شده و ارسالی در هر رشته پس از انتخاب و تایید نهایی، حق‌التصویر پرداخت می‌شود و آثار منتخب در کتاب سال تجسمی استان سمنان چاپ خواهد شد.

هنرمندان تا پایان شهریور 1397 فرصت دارند آثار خود را به حوزه هنری استان سمنان تحویل یا ارسال دارند.

همچنین علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 33321105 داخلی 20 دفتر هنرهای تجسمی حوزه هنری استان سمنان تماس گرفته و یا به سایت حوزه هنری استان سمنان به نشانی www.artsemnan.ir مراجعه کنند.  

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال