دوشنبه 18 آذر 1398

آیین افتتاح نمایشگاه پوستر حمایت از کالای ایرانی در حوزه هنری

نمایشگاه پوستر حمایت از کالای ایرانی
    -     کد خبر: 4575
    -     تاريخ انتشار : 1397/4/13|15:05
نمایشگاه پوستر حمایت از کالای ایرانی با ارائه یک‌صد اثر، روز یک‌شنبه هفدهم تیرماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری برگزار خواهدشد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه پوستر حمایت از کالای ایرانی با مشارکت سازمان ملی استاندارد و مرکز تجسمی حوزه هنری، ساعت 15 روز یک‌شنبه هفدهم تیرماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری افتتاح خواهد شد.

بنا بر این گزارش، به دنبال برپایی ورک‌شاپ هنری با موضوع حمایت از کالای ایرانی در رشته های گرافیک و کارتون که در روزهای پنجم تا هفتم اردیبهشت‌ماه در محل سازمان استاندارد برگزار شد، تعداد 400 اثر توسط 70 هنرمند مدعو به این ورک‌شاپ خلق شد که از میان این آثار 100 اثر برای ارائه در نمایشگاه انتخاب شد. همچنین سید حسن موسی‌زاده، محمدرضا دوست‌محمدی، مصطفی اسدالهی و سید مسعود شجاعی طباطبایی به عنوان اعضای هیئت انتخاب آثار، وظیفه داوری آثار را عهده‌دار بودند.

نمایشگاه پوستر حمایت از کالای ایرانی با حضور رئیس و مدیران سازمان ملی استاندارد ایران و جمعی از مسئولین و هنرمندان کشور، ساعت 15 روز یک‌شنبه هفدهم تیرماه در گالری ابوالفضل عالی حوزه هنری به نشانی خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار خواهد شد. نمایشگاه یاد شده از روز 17 لغایت 23 تیرماه همه روزه (به‌جز ایام تعطیل) از ساعت 9 تا 18 پذیرای علاقه‌مندان به آثار هنری است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال