سه شنبه 28 آیان 1398

انیمیشن «یه توپ دارم قلقلیه» در حوزه هنری قم دیده شد

انیمیشن «یه توپ دارم قلقلیه» در حوزه هنری قم
    -     کد خبر: 4559
    -     تاريخ انتشار : 1397/4/10|14:12
سرویس : استانها
ششمین دورهمی انیمیشن عصر پنج‌شنبه ۷ تیرماه ۱۳۹۷ با حضور عوامل انیمیشن «یه توپ دارم قلقلیه» در سالن سوره حوزه هنری قم برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ششمین دورهمی انیمیشن عصر پنج‌شنبه 7 تیرماه 1397 با حضور عوامل انیمیشن «یه توپ دارم قلقلیه» در سالن سوره حوزه هنری قم برگزار شد.

در ابتدای این نشست، فاطمه پورعبدالحسینی و منصوره ملکی جهان کارگردانان این انیمیشن توضیحاتی درباره‌ سبک کار و روند تولید این انیمیشن ارائه کردند. انیمیشن «یه توپ دارم قلقلیه» چندی دیپلم افتخار نخستین جشنواره ملی پویانمایی تلویزیونی در بخش دانشجویی را به خود اختصاص داده‌ بود.

در ادامه این دورهمی، محمدرضا آزاد کارشناس ارشد ادبیات نمایشی به بیان نقطه‌نظراتش درباره این اثر پرداخت و متذکر شد: سازندگان این انیمیشن با امکانات دانشجویی موفق به ساخت این کار شده‌اند و محصولشان مورد توجه قرار گرفته‌ است. این ثابت می‌کند که اگر حرکتی از جانب ما انجام شود حتما مورد توجه قرار می‌گیرد. مهم این است که دست به‌کار شویم.

وی در ادامه به بهره‌گرفتن نویسندگان و سازندگان این اثر از خاطرات و داستان‌های موجود در حافظه مخاطب اشاره کرد و یکی از راه‌های موفقیت در مسیر ساخت آثار تصویری را کمک گرفتن از اسطوره‌ها و داستان‌های تاریخی دانست. در پایان این دورهمی نیز از عوامل اجرایی انیمیشن «یه توپ دارم قلقلیه» با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

انتهای پیام/

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال