یکشنبه 19 مرداد 1399

«گلستان یازدهم» به دست علاقه‌مندان در لبنان رسید

گلستان
    -     کد خبر: 4499
    -     تاريخ انتشار : 1397/3/30|14:18
کتاب «گلستان یازدهم» نوشته بهناز ضرابی‌زاده به زبان عربی ترجمه و در کتاب‌فروشی‌های لبنان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، کتاب «گلستان یازدهم» دومین تجربه بهناز ضرابی‌زاده، نویسنده خوش‌ذوق، است که به زندگی شهید علی چیت‌سازیان به روایت همسر شهید می‌پردازد. کتاب از سوی انتشارات سوره مهر به چاپ رسیده و دربردارنده خاطرات زهرا پناهی‌روا از روزهای زندگی مشترک با همسر شهیدش است؛ کتاب روایتی دیگر است از زندگی کسانی که جنگ بر خانه‌شان آوار شد، یک عاشقانه آرام است در دل جنگ.

«گلستان یازدهم» در قریب به دو سالی که از سوی ناشر روانه بازار کتاب شد، مورد استقبال مخاطبان فارسی‌زبان قرار گرفت. حالا جمعیت المعارف لبنان این اثر را با عنوان «الروضة االحادیة عشرة» به زبان عربی ترجمه و در لبنان توزیع کرده است.

ناشر برای معرفی این اثر، جمله‌ای از شهید چیت‌سازیان را که در وصیت‌نامه‌اش ذکر شده، آورده است: امام بزرگوار را راضی نگهدارید و از همه بالاتر پروردگار عالمیان را، لباس عاشقانه رزم را بر تن کنید و پوتین‌های خود را محکم ببندید و پیشانی‌بند «الله‌اکبر» بسته و پشت پا به دنیا و مادیات زودگذر زنید و با یک دست قرآن و با دست دیگر سلاح برگیرید و به‌سوی جبهه‌های حق علیه باطل حرکت کنید و به زبان خود این را جاری کنید: جنگ جنگ تا پیروزی.

جمعیت المعارف پیش از این «دختر شینا» را نیز با عنوان «سانتظرک» به چاپ رسانده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال