دوشنبه 7 بهمن 1398
از فردا آغاز می‌شود

اجرای نمایش «مثل خواب، مثل رویا» در تماشاخانه مهر حوزه هنری

اجرای نمایش «مثل خواب مثل رویا»
    -     کد خبر: 4412
    -     تاريخ انتشار : 1397/3/19|13:35
نمایش «مثل خواب، مثل رویا» کاری از محمد قاسمی از فردا یکشنبه ۲۰ خردادماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری؛ نمایش «مثل خواب، مثل رویا» به نویسندگی و کارگردانی محمد قاسمی از فردا یک‌شنبه 20 خردادماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

قاسمی درباره این نمایش گفت: زنان در تاریخ ایران در شکل گرفتن جریانات مختلف نقش بسزایی داشته‌اند و البته کمتر راجع به آنان حرف به میان آمده؛ برای همین مدت‌ها بود دوست داشتم نقش زنان را در بزرگ‌ترین تحول ایران که همان انقلاب است بنویسم. همایش سراسری تئاتر خرداد بهانه‌ای بود که نانوشته‌هایم را در این زمینه تکمیل کنم؛ نقش زنان در انقلاب و جنگ تحمیلی؛ برای همین از کودتای کشف حجاب تا جنگ تحمیلی چهار بریده اتفاق را کنار هم نوشتم تا «مثل خواب، مثل رؤیا» شکل بگیرد.

وی افزود: پس از استقبال از نمایش «مثل خواب، مثل رویا» در بخش صحنه‌ای پنجمین همایش سراسری تئاتر مردمی خرداد، امیدوارم که این نمایش مورد رضایت و استقبال مردم و هنرمندان نیز قرار بگیرد و  بدین ترتیب شروع خوبی را رقم بزنیم.

پری بارانی، رستا رضوی، محمد قاسمی، فرید طاهری و میثم محمدی از جمله بازیگران این نمایش هستند که متین مرادی کار نورپردازی و شادان رستمی مدیریت  صحنه نمایش «مثل خواب، مثل رویا» را برعهده دارند.

نمایش «مثل خواب، مثل رویا» محمد قاسمی از 20 تا 25 خردادماه از ساعت 19:30 دقیقه در تماشاخانه مهر حوزه هنری روی صحنه می‌رود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال