چهارشنبه 30 مرداد 1398
با حضور احمد عربلو و حسین فتاحی

اثر برگزیده هشتمین جشنواره داستان انقلاب نقد و بررسی می‌شود

رمان «سرو بلند گوراب»
    -     کد خبر: 4221
    -     تاريخ انتشار : 1397/2/22|14:41
رمان «سرو بلند گوراب» نوشته هادی حکیمیان دوشنبه ۲۴ اردیبهشت‌ماه در تازه‌ترین نشست «آئینه‌بندان» نقد و بررسی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، تازه‌ترین نشست نقد رمان «آئینه‌بندان»، با نقد و بررسی رمان «سرو بلند گوراب» نوشته هادی حکیمیان برگزار می‌شود.

در این نشست نویسندگان و منتقدانی همچون احمد عربلو و حسین فتاحی حضور خواهند داشت.

این نشست تخصصی، ساعت 15 و 30 دقیقه، دوشنبه 24 اردیبهشت‌ماه در سالن امیرحسین فردی حوزه هنری واقع در خیابان سمیه، نرسیده به خیابان حافظ برگزار می‌شود و ورود برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است.

هادی حکیمیان در سال 1347 در شهر آفتاب طلایی یعنی یزد متولد شد. او هم‌اکنون دانشجوی رشته تاریخ است. وی از شاگردان جلال توکلی ـ نویسنده ـ در یزد بوده و از سال 1379 در جلسات حوزه هنری یزد شرکت کرده است. همچنین در زمینه داستان‌نویسی با واحد ادبیات حوزه هنری یزد، کارگاه قصه و رمان حوزه هنری تهران همکاری داشته‌. از این نویسنده در مجلات «عصر پنجشنبه»، «کلک»، «گلستانه» و «آزما» داستانهایی به چاپ رسیده است.

کتاب «سرو بلند گوراب» از این نویسنده به سفارش کارگاه قصه و رمان مرکز آفرینش‌های ادبی حوزه هنری به نگارش درآمده است و در هشتمین جشنواره داستان انقلاب اسلامی در بخش «رمان نوجوان» عنوان رتبه دوم را از آن خود کرده است.

این اثر در 112 صفحه و توسط انتشارات انتشارات سوره مهر در سال 1396 به چاپ رسیده است. موضوع اصلی این کتاب  Persian fiction است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال