چهارشنبه 30 مرداد 1398
امین نادری در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری:

سوره مهر دیجیتال با ۱۳۰۰ عنوان کتاب در نمایشگاه حضور دارد

امین نادری
    -     کد خبر: 4209
    -     تاريخ انتشار : 1397/2/18|13:07
مدیر سوره مهر دیجیتال در تشریح برنامه «سما» در نمایشگاه کتاب تهران گفت: سوره مهر دیجیتال در نمایشگاه امسال با بیش از ۱۳۰۰ عنوان کتاب دیجیتال برای دومین سال در غرفه‌ای مجزا حضور دارد که همین تنوع محصول سبب استقبال گسترده مخاطبین شده است.

امین نادری، مدیر سوره مهر دیجیتال، در گفت‌وگو با پایگاه خبری حوزه هنری، در تشریح برنامه های این انتشارات گفت: نمایشگاه کتاب تهران یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی کشور به‌ویژه در عرصه کتاب‌خوانی است. سوره مهر به عنوان ناشر برجسته و مطرح در عرصه ناشران عمومی کتاب‌های مختلفی را به چاپ رسانده که از استقبال بسیار بالایی برخوردار بوده است. «سما» طی دو دوره از نمایشگاه با عرضه محصولات الکترونیک سوره مهر توانسته است باب جدیدی را در عرصه کتاب‌خوانی ایجاد کند.

وی ادامه داد: در نمایشگاه امسال 1300 عنوان کتاب به صورت دیجیتال در اختیار مخاطبین قرار می گیرد که مهم‌ترین آن اپلیکشین کتاب‌خوان سوره مهر است که در دو نسخه اندروید و آی او اس در اختیار مخاطبین قرار گرفته و با پرداخت هزینه هر کتاب، علاقه‌مندان می‌توانند از مطالب آن بهره‌مند شوند.

مدیر سوره مهر دیجیتال تصریح کرد: در یک سال گذشته بیش از 60 کتاب به صورت صوتی با همکاری صداوسیما توسط گویندگان مطرح خوانده شده است که 30 جلد از این کتاب های صوتی در نمایشگاه امسال عرضه شده است. هر سال با افزایش سطح آشنایی مخاطبین به تعداد علاقه‌مندان افزوده می‌شود. از همین رو طبق برنامه‌ریزی سعی کرده ایم تا با گسترش همکاری، تعداد بیشتری کتاب به صورت صوتی، دیجیتال و به صورت اپلیکشین در اختیار مردم قرار گیرد.

نادری با بیان اینکه امسال اولین دوره توزیع و فروش نسخه فلش‌بوک‌های سوره مهر نیز هست، تاکید کرد: در دوره‌های پیشین کتاب‌ها به صورت دی وی دی یا سی دی به فروش می رفت اما امسال این کتاب ها به صورت فلش‌‌بوک در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد. فلش‌ها به صورت کارت بوده و در هفت عنوان به فروش می‌رسد. مخاطبین می‌توانند از سایر ظرفیت فلش برای جابه‌جایی اطلاعات خود نیز استفاده کنند که این مسئله بسیار قابل توجه مخاطبین قرار گرفته است.

وی در پایان به بارکدهای جدید سوره مهر اشاره کرد و گفت: از سال جدید بارکدهایی در پشت جلد تمامی کتاب‌های سوره مهر به چاپ رسیده است که با اسکن آن مخاطبین به سمت نظرسنجی برای کتاب مذکور راهنمایی شده و می‌توانند نظرات خود را پیرامون آن برای ما ارسال کنند. از همین رو ما نیز می‌توانیم با دریافت نظرات در افزایش کیفیت کتب به صورت هدفمند عمل کنیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال