یکشنبه 15 تیر 1399
سوره مهر در سی‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران

دست پر سوره مهر الکترونیک در نمایشگاه

سوره مهر الکترونیک در نمایشگاه
    -     کد خبر: 4183
    -     تاريخ انتشار : 1397/2/15|12:50
غرفه سوره مهر الکترونیک امسال در کنار غرفه اصلی به معرفی و ارائه جدیدترین دستاوردهای خود می‌پردازد و دوستداران کتاب را در عصر دیجیتال با محصولاتی چون کتاب‌های گویا، اپلیکیشن کتاب‌خوان سوره مهر، فلش بوک و سایر کتاب‌های الکترونیک در حوزه بزرگسال و کودک رهنمون می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، از دیگر دستاوردهای سوره مهر الکترونیک در نمایشگاه، عرضه کتاب‌های تعاملی در حوزه بزرگسال و کودک است. در این برنامه که کاربر و والدین به راحتی می‌توانند بر آن نظارت داشته باشند، مخاطب بزرگسال علاوه بر خواندن کتاب در فضای کتاب‌خوان با استفاده از گوشی و تبلت هوشمند می‌تواند واقعیت افزوده آن را هم ببیند و حتی قسمتی از آن را کپی کند و یا در جاهای مختلف کتاب یادداشت بنویسد.

از جذابیت‌های دیگری که به‌ویژه برای کودکان جداب است صداگذاری روی کتاب‌ها با استفاده از گویندگان توانمند رادیو و خود نویسندگان آثار است که متن کتاب رابرای مخاطب می‌خوانند.
 

کتاب‌های صوتی سوره مهر با طراحی به شکل جلد کتاب‌ها در غرفه عرضه می‌شود و  برای افرادی که زمان کافی برای خواندن کتاب ندارند گوش دادن به این کتاب‌ها در زمان‌های مرده مثل مسیر رفت و آمد و ترافیک بسیار مناسب است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال