دوشنبه 13 مرداد 1399
همراه با جشن امضا و با حضور نویسنده

«آخرین نشان مردی» در غرفه سوره مهر رونمایی شد

آخرین نشان مردی
    -     کد خبر: 4179
    -     تاريخ انتشار : 1397/2/15|12:11
کتاب «آخرین نشان مردی» تازه‌ترین اثر طنز مهرداد صدقی نویسنده کتاب پرمخاطب «آبنبات هل‌دار»، روز گذشته در غرفه سوره مهر واقع در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این مراسم با حضور مهرداد صدقی نویسنده این اثر، روز گذشته، جمعه چهاردهم اردیبهشت با اجرای برنامه جشن امضای این اثر برگزار شد.

جدیدترین اثر مهرداد صدقی داستان دانشجویی خوش‌ذوق بوده که مشغول نگارش پایان‌نامه دانشجویی است که وقایع اطراف بر نگارش پایان‌نامه تاثیراتی به همراه دارد. نگارش پایان‌نامه تحت‌تاثیر وقایع و رخدادهای گوناگون اطراف قرار می‌گیرد و به تبع آن پیش می‌رود.

در این کتاب وقایع و موقعیت‌های طنزآمیز دوره دانشجویی با زبان فارسی معیار و قلم طنزآمیز مهرداد صدقی به رشته تحریر درآمده که برای افرادی که دوره دانشجویی را تجربه کرده‌اند یادآور خاطرات بوده و برای افرادی که ذهنیتی از فضای دانشجویی ندارند می‌تواند جذاب باشد.

صدقی درباره نگارش این اثر و چگونگی خلق آن گفت: این کتاب در دوره‌ای که مشغول نگارش پایان‌نامه دکترا بودم نوشته شد و دقیقا با تحویل آن به اتمام رسید. البته اتفاقات و فضاهای موجود در کتاب ساختگی است و اتفاقات قصه ساخته و پرداخته شده و هیچ ارتباطی با واقعیت ندارد.

وی ادامه داد: این کتاب مجموعه داستان‌های طنزی است که با شخصیت‌های ثابت و رویدادهای متنوع طنزآمیز خلق شده است. همچنین در نگارش تمام بخش‌های این اثر سعی کردم احساس آرامش و حس خوب زندگی را به مخاطبان انتقال بدهم که با اتمام این کتاب در مخاطب همراه با لبخند، یک آرامش روحی و ذهنی ایجاد شود.

از مهرداد صدقی تاکنون کتاب‌های «آبنبات هل‌دار» و «نقطه ته خط» از سوی انتشارات سوره مهر منتشر شده که به ترتیب به چاپ دهم و دوم رسیده‌اند.
گفتنی است غرفه انتشارات سوره مهر در انتهای راهروی 27 شبستان اصلی مصلای تهران واقع است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال