شنبه 10 آیان 1399
هفته هنر انقلاب/۳۲

کرمانی: با عکس‌هایم موفقیت زنان محجبه ایرانی را نشان می‌دهم

افتتاح نمایشگاه عکس «نشان زندگی»
    -     کد خبر: 3985
    -     تاريخ انتشار : 1397/1/22|10:53
مهدیه کرمانی که در نمایشگاه عکس «نشان زندگی» عکس‌هایی از زندگی و فعالیت‌های اجتماعی یک بانوی پزشک موفق و معتقد ایرانی را به‌تصویر کشیده، معتقد است که زنان ایرانی می‌توانند با حفظ حجاب و اعتقادات خود به موفقیت دست پیدا کنند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نمایشگاه عکس «نشان زندگی» با عکس‌هایی از مهدیه کرمانی و سارا رجایی هم‌زمان با آغاز هفته هنر انقلاب در گالری شماره یک خانه عکاسان برپا شده است. مهدیه کرمانی که فعالیت‌های بانوی پزشک «دکتر لعبت گرانپایه» را سوژه عکاسی خود قرار داده است در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم گفت: در این نمایشگاه 21 فریم عکس از آثار من درباره زندگی و فعالیت‌های دکتر لعبت گرانپایه به‌معرض نمایش عموم گذاشته شده است.

 

کرمانی با اشاره به اقدامات انسان‌دوستانه این بانوی پزشک، تصریح کرد: ایشان 54 هزار ویزیت رایگان و 1500 عمل جراحی رایگان در مناطق محروم انجام داده‌اند؛ در روستاها و مناطق دورافتاده‌ای حضور داشته‌اند که بسیاری از ما حتی نام آن را هم نشنیده‌ایم؛ ایشان یک تیم پزشکی تشکیل داده‌اند که ضرورت رسیدگی پزشکی به مناطق محروم را برررسی می‌کنند تا متوجه شوند که آن روستا نیاز به چه تخصص‌هایی دارد و در نهایت پزشکانی با تخصص زنان، پوست و... به این مناطق اعزام می‌شوند.

 

وی خاطرنشان کرد: از زمانی که وارد عرصه عکاسی خبری شدم علاقه خاصی به عکاسی مستند داشتم به‌خصوص عکاسی از زندگی و فعالیت‌های زنان موفق ایرانی تا نشان دهم که با حفظ حجاب می‌توانند به موفقیت و پیشرفت‌های خوبی برسند. از سال 95 تاکنون درباره زندگی سرکار خانم دکتر گرانپایه به عکاسی پرداخته‌ام، ایشان زن بسیار موفقی هستند که به تمامی ابعاد زندگی خصوصی و فعالیت‌های اجتماعی خود رسیدگی کرده‌اند.

 

نمایشگاه عکس «نشان زندگی» تا روز یک‌شنبه 26 فروردین‌ماه در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران به‌نشانی خیابان سمیه، نبش خیابان حافظ، حوزه هنری برپاست.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال