یکشنبه 5 خرداد 1398
با شرکت ۱۵ گروه نمایشی؛

نخستین جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد استان فارس برگزار می‌‌شود

مسجد
    -     کد خبر: 3917
    -     تاريخ انتشار : 1397/1/19|14:24
سرویس : استانها
جشنواره تئاتر مردمی بچه‌های مسجد استان فارس با شرکت ۱۵ گروه نمایشی در شهرستان فیروزآباد برگزار می‌شود.

به  گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، علی اصغر گروسی دبیر نخستین جشنواره استانی تئاتر مردمی بچه‌های مسجد استان فارس گفت: بعد از پایان زمان فراخوان جشنواره استانی تئاتر بچه‌های مسجد استان فارس، حدود 45 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که از این تعداد پس از مرحله نخست داوری، 25 اثر انتخاب شدند.

وی با بیان اینکه پس از بازبینی آثار در مرحله دوم داوری 15 اثر برای شرکت در جشنواره برگزیده شدند، افزود: خوشبختانه  استقبال از نخستین دوره این جشنواره در بین هنرمندان استان بسیار خوب بود و گروه‌های تئاتر مساجد از تمامی استان فارس در جشنواره شرکت کردند که از جمله می‌توان به شهرهای کازرون، فسا، بوانات، خرمبید، فیروزآباد، شیراز، سلطان آباد و غیره اشاره کرد.

دبیر نخستین جشنواره استانی تئاتر مردمی بچه‌های مسجد استان فارس افزود: مشارکت بانوان هنرمند بسیار خوب بوده؛ به گونه‌ای که 3 اثر از آثار ارسالی به جشنواره تمامی اعضای گروه از بانوان هستند.


وی همچنین از برگزاری ورک‌شاپ‌های تخصصی بازیگری در ایام برگزاری جشنواره خبر داد و گفت: کارگاه بازیگری توسط سیروس همتی برگزار می‌شود.

گروسی در پایان خاطرنشان کرد: آثار  راه یافته به این جشنواره، در روزهای 21 و 22 فروردین‌ماه در فیروزآباد به صحنه می‌روند و مراسم اختتامیه روز 23 فروردین با معرفی برگزیدگان برگزار می‌شود.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال