یکشنبه 4 اسفند 1398

جشن نوروزی کبوتران مسجد دوردست در کنار کودکان زلزله‌زده

جشن نوروزی کبوتران مسجد دوردست در کنار کودکان زلزله‌زده
    -     کد خبر: 3891
    -     تاريخ انتشار : 1397/1/15|16:54
ناصر ضرابی از برگزاری ویژه‌برنامه سال نو حوزه هنری در کنار کودکان زلزله‌زده کرمانشاه گفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ناصر ضرابی، دبیر شورای ادبیات و هنر بیداری حوزه هنری انقلاب اسلامی، اظهار کرد: به شکرانه نعمت آرامش و سلامتی غالب هم‌میهنان و به پاس امنیت تمامی نقاط ایران اسلامی، چهل‌ودومین محفل کبوتران مسجد دوردست را در لحظات تحویل سال نو با حضور در میان کودکان شهرستان محروم و زلزله‌زده ثلاث باباجانی و برگزاری جشنی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار کردیم.

وی ادامه داد: همچنین ساعاتی از روزهای اول و دوم سال جدید با حضور در کنار کودکان و اهدای تولیدات حوزه هنری کودک و نوجوان جوان و شکرستان و بادکنک‌های مزین به تصویر مسجدالآقصی و همدلی و تبریک نوروزی به فرزندان آواره روستاهایی از استان کرمانشاه من‌جمله کانی رش، بخش محروم ازگله، تپه ماران، کوییک عزیز، کوئیک مجید، به همدردی و غنی‌سازی اوقات فراغت این عزیزان اردوگاه‌نشین گذشت.

ضرابی خاطرنشان کرد: امید آنکه در آینده نزدیکی، مسلمانان و همه انسان‌های آواره و مظلوم دیگر ملل جهان، به‌ویژه مردمان همجوار قبله اول مسلمین، از شر ظلم و تبانی و تعدی نظام‌های فرعونی و کودک‌کش زمانه رهایی یابند.

دبیر شورای ادبیات و هنر بیداری حوزه هنری همچنین گفت: تمامی این تلاش و حضور همدلی و امداد گری فرهنگی بنده با همراهی بی شائبه یک دوست و مشاور تربیتی و مترجم زبان ژاپنی به نام آقای حسین افشین منش صورت گرفت که تلاش‌های جهادی او علاوه بر ارتباط با مخاطبین نوجوان و کودک شهرها و روستاها، حتی راهنمایی آکادمیک دو پژوهشگر تعلیم و تربیت و مدیریت ژاپنی و مشاوره خانوادگی یک امدادگر فرهنگی را هم سبب شد . او تالیف و ترجمه های زیادی دارد که ترجمه اش به نام «آموزش قلب‌ها و اندیشه‌ها در مرحله پیش دبستان در ژاپن» به چاپ هشتم رسیده و سفرنامه ژاپن او به نام حکایت ساخته شدن یک ملت چاپ دوم یا سوم خود را می‌گذراند.

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال