دوشنبه 31 شهریور 1399
هفته هنر انقلاب/۸

معرفی برگزیدگان جشنواره داستان انقلاب در افتتاحیه هفته هنر انقلاب

جشنواره داستان انقلاب
    -     کد خبر: 3890
    -     تاريخ انتشار : 1397/1/15|15:07
داوری آثار دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب پایان یافته و برگزیدگان این رویداد ادبی هم‌زمان با افتتاحیه هفته هنر انقلاب معرفی می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری؛ از میان تعداد 418 اثر متقاضی شرکت در دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب در بخش‌های داستان کوتاه و رمان بزرگسال و نوجوان، 7 داستان کوتاه و رمان در بخش نوجوان و 8 داستان کوتاه و رمان در بخش بزرگسال توسط هیئت داوران این جشنواره ادبی انتخاب شدند.

در دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب که دبیری علمی آن را منیژه آرمین برعهده دارد، 26 نویسنده در دو بخش داستان کوتاه و رمان بزرگسال و نوجوان شرکت کرده‌اند.

در بخش داستان کوتاه نوجوان، 76 اثر، در بخش رمان نوجوان، 25 اثر، در بخش داستان کوتاه بزرگسال، 261 اثر و در بخش رمان بزرگسال، 56 اثر در مرحله داوری اولیه مورد ارزیابی و رقابت قرار گرفتند.   

بیشترین شرکت کنندگان در دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب از استان تهران و کمترین تعداد شرکت کننده از استان های کردستان، کرمانشاه و گلستان آثار خود را به دبیرخانه این رویداد ادبی وابسته به حوزه هنری ارسال کرده اند.

برگزیدگان دهمین جشنواره سراسری داستان انقلاب روز دوشنبه- 20 فروردین- هم‌زمان با مراسم افتتاحیه هفته هنر انقلاب معرفی می‌شوند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال