شنبه 10 آیان 1399
شنبه ۱۲ اسفندماه

آلبوم «سرمست» محمد معتمدی رونمایی می‌شود

آلبوم معتمدی
    -     کد خبر: 3708
    -     تاريخ انتشار : 1396/12/7|09:32
سرویس : موسیقی
آلبوم «سرمست» محمد معتمدی، از تازه‌ترین تولیدات مرکز موسیقی حوزه هنری، شنبه ۱۲ اسفندماه در خانه فرهنگ و هنر مانا رونمایی می‌شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری حوزه هنری، آلبوم «سرمست» با صدای محمد معتمدی و موسیقی محسن جلیلی و میلاد رضا توسط مرکز موسیقی حوزه هنری منتشر شده است.

قطعات این آلبوم (با عناوین: خورشید، قافله، سرمست، سودا، عشق است، جنون و از زلف تو تا شانه)، برگرفته از اشعار مولانا بوده و با ملودی میلاد رضا و تنظیم، میکس و مسترینگ محسن جلیلی روانه بازار موسیقی کشور شده است.

عباس محمدی، مدیر مرکز موسیقی حوزه هنری، در یادداشتی که در کاور این آلبوم نیز منتشر شده، آورده است:

«آلبوم موسیقی «سرمست»، تلاش پژوهشی ارجمندی است از «گروه موسیقی هوران» در عرصه موسیقایی شعر مولانا. این اثر از زوایای مختلف به ابعاد موسیقایی اشعار جمالی، جلالی و کمالی مولانا پرداخته است و در این تلاش قابل تقدیر سعی بر این بوده است تا 7 مرحله کمال را، از منظر شعر مولانا با همراهی موسیقی به تماشا بنشیند و ماحصل آن همین 7 قطعه شنیداری است که هر یک پنجره ایست از عالمی دیگر که به سفر به خویشتن می‌انجامد. لذا مرکز موسیقی حوزه هنری برای ارج نهادن به این تلاش شریف و همراهی و گام زدن در این مسیر خطیر، با در نظر داشتن نیازهای امروز و تلاش برای آفرینش‌های نویی که ریشه در سنت‌های ماندگار داشته باشد، آلبوم «سرمست» را پیشکش علاقه‌مندان می‌کند. باشد که مقبول طبع سخت‌پسندان گردد. »

گفتنی است علی آهوان، میلاد استوار، فریبا خاریابند، شیرین زعیم، مهدی سیاره‌کاه، سوگند کمیجانی، رها محمدی، مریم ناصری، علی نعیمی، هم آوایان این اثر را تشکیل می‌دهند.

دیگر عوامل موسیقایی و تولید آلبوم «سرمست» عبارت اند از:

بهروز قهاری، تنظیم ارکستر کوبه ای و سازهای دف، تمبک، کاخن، کوزه، بندیر و ادوات پرکاشن / صابر جعفری ، پیانو / زانیار حسامی، دیوان / مژگان محمدحسینی، قانون / شیما بلوکی فر، کمانچه / میلاد رضا، گیتار آکوستیک و گیتار بیس / حامد آزادی، گیتار کلاسیک / شایان نقره‌کار، ملودیکا / محسن جلیلی، نی و یسنای / دکتر محمد جواد اعتمادی، مشاور ادبی / سروش بخشش، مدیر تولید / استودیو آبی رود، ضبط وکال / استودیو هلال، ضبط ارکستر، میکس و مسترینگ / معین هاشمی‌نسب، عکس / پوریا برنجیان، طراح / کارگاه گرافیک و نگاره سوره، امور هنری

مراسم رونمایی آلبوم «سرمست» به خوانندگی محمد معتمدی، ساعت 16 روز شنبه 12 اسفندماه در خانه فرهنگ و هنرمانا واقع در بلوار کشاورز، خیابان وصال، کوچه شاهد، پلاک ۶، با حضور خواننده اثر، جمعی از عوامل تولید و علاقه‌مندان عرصه آواز و موسیقی ایرانی برگزار می‌شود.

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال