چهارشنبه 30 مرداد 1398
سید حامد حسینی مطرح کرد:

بهترین زمان برای اکران «سرو زیر آب» بعد از جام جهانی است/ برای شرکت در چند جشنواره خارجی آماده می‌شویم

حامد حسینی
    -     کد خبر: 3695
    -     تاريخ انتشار : 1396/12/5|13:09
سیدحامد حسینی، تهیه کننده «سرو زیر آب»، گفت: با اکران نوروزی «سرو زیرآب» موافق نیستم؛ زیرا ترافیک فیلم‌ها زیاد است، بهترین زمان برای اکران را بعد از جام جهانی می‌دانم؛ زیرا در این فاصله باید برای چند جشنواره نیز آماده شویم.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، حامد حسینی تهیه کننده فیلم سینمایی «سرو زیر آب» ساخته محمدعلی باشه آهنگر که در سی‌وششمین جشنواره ملی فیلم فجر موفق به کسب سه سیمرغ بهترین طراحی صحنه، بهترین فیلم‌برداری و سیمرغ نگاه ملی شد، در گفت‌وگویی با خبرگزاری مهر، درباره زمان اکران این اثر گفت: برای اکران «سرو زیر آب» باید یک فرصت مناسب پیدا کنیم تا بتوانیم به بهترین شکل این اثر را به نمایش بگذاریم تا همه خانواده‌ها و طیف‌های مختلف فرصت مناسبی بیابند تا به تماشای این اثر بنشینند.

وی افزود: به نظرم اکران نوروز ترافیک فیلم‌ها زیاد است؛ از همین رو نمی‌خواهیم «سرو زیر آب» را در عید به نمایش بگذاریم. ضمن اینکه من تصور می‌کنم عید فضای نشاط‌آوری دارد؛ از همین رو بهتر است فیلم‌هایی متناسب این فضا به نمایش گذاشته شود.

این تهیه کننده تاکید کرد: فکر می‌کنم فرصت مناسب نمایش این فیلم بعد از جام جهانی است؛ ضمن اینکه ما چند جشنواره خوب خارجی هم در این فرصت خواهیم رفت.

حسینی با اشاره به تغییرات این اثر نسبت به نسخه‌ای که در جشنواره اکران شد، گفت: ما مواردی را برای تغییر بررسی کرده‌ایم و در تلاشیم تا ببینیم می‌توانیم بازنگری در آن انجام دهیم یا نه، البته هنوز به نتیجه صددرصدی در این باره نرسیده‌ایم.

وی درباره شرکت پخش کننده «سرو زیر آب» اظهار کرد: اکثر پخش کننده‌ها برای پخش این اثر به ما مراجعه کرده‌اند اما هنوز در این باره به نتیجه نرسیده‌ایم.

حسینی در پایان با اشاره به فعالیت‌های دیگرش عنوان کرد: من بعد از «سرو زیر آب» ۵۳ فیلم‌نامه خواندم که از میان آن‌ها حدود هشت فیلم‌نامه خوب بود، اما یکی از این فیلم‌نامه ها چشم من را گرفت که ممکن است آن را بسازیم. البته این متن مقداری مشکل هم دارد که باید به رفع آن بپردازیم.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال