چهارشنبه 15 مرداد 1399
با حضور اساتید داستان‌نویسی استان‌های سمنان، لرستان، البرز و آذربایجان شرقی

کارگاه داستان‌نویسی در حوزه هنری برگزار می‌شود

کارگاه داستان
    -     کد خبر: 3625
    -     تاريخ انتشار : 1396/11/28|11:02
سرویس : استانها
کارگاه تخصصی تکنیک‌های داستان‌نویسی با حضور اساتید برجسته این رشته و کارشناسان استان‌های سمنان، لرستان، البرز، آذربایجان شرقی و جمعی از نویسندگان کشور افغانستان در سالن اوستای حوزه هنری از ۲۸ تا ۳۰ بهمن‌ماه سال جاری با همکاری اداره کل امور استان‌ها و مرکز آفرینش‌های ادبی برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، به منظور ارتقای دانش تکنیک داستان‌نویسی، کارگاه تخصصی تکنیک‌های داستان‌نویسی با تدریس اساتید برجسته این رشته و حضور نویسندگان استان‌های سمنان، لرستان، البرز، آذربایجان شرقی و جمعی از نویسندگان کشور افغانستان به همت اداره کل امور استان‌ها برگزار می‌شود.

ساسان ناطق، دبیر کارگروه آفرینش‌های ادبی مراکز استانی، با اعلام این خبر افزود: این کارگاه توسط اساتید برجسته این رشته برای کارشناسان و نویسندگان استان‌های مذکور برپا می‌شود و علاوه بر بررسی تولیدات مراکز استان‌ها مباحث مختلفی در زمینه داستان‌نویسی در این کارگاه مطرح و از دانش و تجربیات کارشناسان در این نشست بهره‌برداری خواهد شد.

وی در پایان به برگزاری دوره‌ای این‌گونه کارگاه‌ها با حضور سایر استان‌های کشور خبر داد و افزود: طبق برنامه‌ریزی انجام شده، این کارگاه برای سایر استان‌ها و کارشناسان در نظر گرفته شده است که طبق برنامه برپا خواهد شد.

شایان ذکر است این نشست از 28 تا 30 بهمن‌ماه به میزبانی اداره کل امور استان‌ها و مجلس حوزه هنری در تهران برگزار خواهد شد.

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال