پنج شنبه 14 فروردین 1399

راهیابی آثار هنرمندان اردبیلی به فراخوان آثار هنری در لندن

حوزه هنری
    -     کد خبر: 3514
    -     تاريخ انتشار : 1396/11/14|14:30
سرویس : استانها
آثار دو هنرمند اردبیلی ( از هر هنرمند یک اثر) به فراخوان آثار هنری با موضوع «گرم شدن کره زمین» در لندن راه یافت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، آثار دو هنرمند اردبیلی  «رحمان مجرد» در بخش عکس و «نوید طالبی» در بخش پوستر به فراخوان آثار هنری با موضوع «گرم شدن کره زمین» در لندن راه یافت.

لندن به عنوان یکی از پایتخت‌ها دارای بیشترین تعداد هنرمندان و سازمان‌های هنری است. وب سایت Artist Quarter لندن، برای حمایت و کمک به ترویج صدای جمعی درخصوص «گرم شدن کره زمین» این جشنواره را برگزار می کند.

موضوع اصلی این فراخوان، «گرم شدن کره زمین، جنگ آب و چشم‌انداز هنرمند در آینده» است و هنرمند می‌بایست چشم‌انداز آینده احتمالی که توسط رفتار انسان نسبت به سیاره زمین تعیین می‌شود را تفسیر کند.

به نظر می رسد که آب در معرض خطر سقوط واقعی قرار گرفته است. و توجه به دیدگاه‌های درون‌گرا، خلق و خوی و حرکات درونی، محکومیت‌ها و هشدارها، تغییرات سریع آب و هوا، فقدان آب آشامیدنی، پیشرفت بیابان، سرزمین‌های غرق شده، ناپدید شدن یخچال های طبیعی و... از اهداف این فراخوان است.

آثار منتخب به صورت دائمی در سایت هنری Lys d’Or به صورت آنلاین ثبت و قابل مشاهده است. و در این فراخوان، هنرمندانی از کشورهای ایران، هند، انگلستان، ایتالیا، اسپانیا، اتریش، آمریکا، آلمان، نروژ، کانادا، برزیل، ترکیه و بلژیک، حضور دارند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال