دوشنبه 12 خرداد 1399
در تماشاخانه مهر حوزه هنری

نمایش«یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه» به‌ روی صحنه می‌رود

نمایش
    -     کد خبر: 3512
    -     تاريخ انتشار : 1396/11/14|14:25
سرویس : استانها
نمایش«یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه» به کارگردانی ثریا امینیان و نویسندگی وحید حکمت‌پناه دهکردی، کاری از واحد نمایش حوزه هنری انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری، به دعوت حوزه هنری در تماشاخانه مهر به روی صحنه می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،‌ حجت‌الله شیروانی رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: نمایش «یکی باید بخونه تا هیچکی خواب نمونه» از نمایش‌های تولیدی حوزه هنری استان است که توسط گروه نمایش آرام شهرکرد و به کارگردانی ثریا امینیان تولید شده است.

شیروانی افزود: «یکی باید بخونه ...» یک اثر کودک و نوجوان است که تلاش دارد مفاهیم دوستی، کمک به همنوع، همدلی و سایر ارزش‌های انسانی را به کودکان آموزش دهد.

رئیس حوزه هنری چهارمحال و بختیاری گفت: این نمایش به دعوت حوزه هنری کودک و نوجوان و مرکز هنرهای نمایش حوزه هنری کشور از 16 تا 18 بهمن‌ماه در تماشاخانه مهر حوزه هنری تهران به روی صحنه خواهد رفت.

شیروانی اظهار داشت: تولید نمایش در حوزه هنری یکی از اهداف اصلی است و امسال واحد نمایش حوزه هنری بیش از 7 اثر نمایشی را تولیدکرده و یا در دست تولید دارد.
به گزارش روابط عمومی حوزه هنری، سرپرست «گروه نمایش آرام» رضا ولی‌پور دهکردی است و  اکبر مرتضوی، پریا امینی، سهراب اسماعیلی، شیوا عالی‌پور، حمیدرضا بیگی، شیرین هیاریان، پگاه قائدی، رضا حسین زاده، زهرا امیرخانی و آرمان براتی بازیگران این اثر نمایشی هستند.

همچنین داوود امینیان طراحی نور و احسان بسیم  ساخت موسیقی این نمایش را انجام داده‌اند و اهورا ولی‌پور دهکردی نیز در اجرای موسیقی اثر همکاری داشته است.

گفتنی است این نمایش از 16 تا 18 بهمن در تماشاخانه مهر حوزه هنری صبح‌ها چندین اجرا برای مدارس تهران بزرگ خواهد داشت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال