سه شنبه 1 مرداد 1398
مدیرامورسینمایی حوزه هنری استان اصفهان:

جشنواره فجر امسال هم به اصفهان می‌آید

سید مصطفی حسینی مدیرامورسینمایی حوزه هنری استان اصفهان
    -     کد خبر: 3495
    -     تاريخ انتشار : 1396/11/10|15:04
سرویس : استانها
مدیرامورسینمایی حوزه هنری استان اصفهان گفت: امسال هشتمین سالی است که جشنواره فجر در اصفهان به اکران فیلم های خود می‌پردازد و هماهنگ با سی و ششمین دوره جشنواره فجر در کشور ۱۶ فیلم را در دو سالن سینمایی فلسطین و سپاهان به نمایش می‌گذارد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، سید مصطفی حسینی مدیرامورسینمایی حوزه هنری استان اصفهان با اشاره به اینکه جشنواره امسال نیز در اصفهان با حمایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و شهرداری و حوزه هنری برگزار می‌شود افزود: این جشنواره امسال از نظر کمیت و کیفیت قطعاً بهتر از سال گذشته خواهد بود و البته بسیاری از فیلم‌های پر مخاطب را نیز در طول روزهای جشنواره به تعداد فیلم های اعلام شده در جدول خواهیم افزود.

وی تأکید کرد: علاقه‌مندان می‌توانند بلیط این دوره از جشنواره را (به مبلغ ده هزارتومان) و به دو صورت حضوری و اینترنتی تهیه نمایند، از امروز ساعت 13بعدازظهر بلیط‌های فیلم‌های سینمایی فلسطین در سایت سینما تیکت به فروش می‌رسد و فردا (چهارشنبه 11 بهمن) از ساعت 11 صبح بلیط های اکران سینماسپاهان در همین سایت به فروش خواهد رسید.

وی در خصوص افتتاحیه این جشنواره تصریح کرد: اموراجرایی افتتاحیه جشنواره امسال را امورسینمایی حوزه هنری برعهده دارد و بخش محتوایی این برنامه با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان است.

حسینی ادامه داد: افتتاحیه این جشنواره در ساعت 18 روز جمعه 13 بهمن ماه در سینما فلسطین با حضور علاقه مندان انجام می شود و فیلم افتتاحیه نیز فیلم «های لایت» است.

وی افزود: امسال جشنواره فجر سانس ویژه کودکان را در سانس 10:30 صبح به صورت رایگان دارد و در سانس‌های 18:30 و 20:30 نیز اکران فیلم‌های جشنواره فجر را در برنامه خود خواهد داشت و در صورتی که فیلم‌های دیگری در طول جشنواره برای اکران اضافه شوند در ساعت 22:30 در دوسینما فلسطین و سپاهان اکران خواهندشد.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان اصفهان خاطرنشان کرد: مردم اصفهان در سال‌های گذشته نشان داده‌اند که به جشنواره فیلم فجرعلاقه مند هستند و از آن استقبال می‌کنند و خواستار اکران فیلم‌های جشنواره فجر در این کلان شهر هستند و ما نیز تمام تلاش خود را انجام می‌دهیم تا جشنواره امسال نیز به بهترین شکل انجام گیرد تا رضایت‌مندی علاقه‌مندان سینما در اصفهان را به دنبال داشته باشد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال