سه شنبه 30 مهر 1398

آثار نمایشگاه «سالانه انجمن تصویرگران ایران» به قم رسید

افق‌های تازه تصویرگری
    -     کد خبر: 3359
    -     تاريخ انتشار : 1396/10/26|12:47
سرویس : استانها
بیش از ۷۰ اثر از تصویرگران کشور در قالب نمایشگاه «افق‌های تازه تصویرگری» در سالن سوره حوزه هنری قم به روی دیوار رفته‌است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، بیش از ۷۰ اثر از تصویرگران کشور در قالب نمایشگاه «افق‌های تازه تصویرگری» در سالن سوره حوزه هنری قم روی دیوار رفته‌ است.

این نمایشگاه که هدفش نمایش پتانسيل و توان هنرمندان تصویرگر معاصر ایران است، به همت حوزه هنری قم برگزار می‌شود. نمایشگاه «افق‌های تازه تصویرگری» در واقع گزیده‌ای از نمایشگاه بزرگ سالانه انجمن تصویرگران ایران است که آثارش به صورت هم‌زمان در دو شهر قم و قزوین به نمایش عمومی گذاشته شده‌ است.

علاقه‌مندان برای بازید از این نمایشگاه که قالب آثارش کمیک‌استریپ و تبلیغات است، می‌توانند از ۲۵ دی تا ۱۰ بهمن و از ساعت ۹ تا ۱۴ به نشانی خیابان صفائیه، کوچه ۲۳، پلاک ۸، حوزه هنری قم مراجعه کنند.

همچنین در حاشیه این نمایشگاه، ورک‌شاپ و نشستی تخصصی برای گفت‌وگو و بحث پیرامون مسائل پیش‌روی تصویرگری امروز ایران و جهان برگزار خواهد شد. این نشست و ورک‌شاپ با حضور دکتر علی بوذری، داور جشنواره بین‌المللی براتیسلاوا، در گالری سوره حوزه هنری قم برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال