یکشنبه 4 اسفند 1398
از سوی حوزه هنری کرمانشاه منتشر شد

فراخوان ملی عکاسی با موضوع «وقوع زلزله در کرمانشاه»

فراخوان ملی عکاسی
    -     کد خبر: 3047
    -     تاريخ انتشار : 1396/9/18|16:50
سرویس : استانها
حوزه هنری انقلاب اسلامی فراخوان ملی عکاسی با موضوع «وقوع زلزله در مناطقی از استان کرمانشاه» و با محوریت حضور رهبر معظم انقلاب در مناطق زلزله‌زده را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، مسئول خانه عکاسان کرمانشاه با اشاره به اهمیت هنر عکاسی در انعکاس و ثبت وقایع روز جامعه و همچنین جلوه‌های ایثار و نوع‌دوستی گفت: کلیه عکاسان و شرکت کنندگان می‌توانند آثار خود را که با موضوع زلزله کرمانشاه با محوریت حضور مقام معظم رهبری در این مناطق همراه است در دو بخش حرفه‌ای و تلفن همراه به آدرس دبیرخانه ارسال کنند.

فخرالدین دوست‌محمد اظهار داشت: حضور رهبر معظم انقلاب، ترویج فرهنگ ایثار و نوع‌دوستی، آسیب‌پذیری اقشار مختلف جامعه، اهمیت کمک‌های مردمی، ضرورت شناخت افکار عمومی در برابر این‌گونه حوادث، الگوسازی و ارائه کسب زندگی در یاری رساندن به هم‌نوعان و نقش امدادرسانی به‌موقع، محورهای هفتگانه این فراخوان می باشند. طبق نظر هیئت داوارن همچنین به 10 نفر از برگزیدگان این مسابقه جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.

وی همچنین از شرکت کنندگان خواست تا آثار خود را در دو بخش حرفه ای و تلفن همراه به شماره تلگرام 09210944162 و یا به آدرس دبیرخانه به نشانی پستی: کرمانشاه، ابتدای خیابان خیام، پلاک 43 ، دبیرخانه مسابقه ملی هفت و سه ریشتر ارسال کنند.

دوست‌محمد در پایان یادآور شد: آثار برگزیده در قالب نمایشگاه های گروهی در وب سایت حوزه هنری به صورت مجازی به نمایش در خواهند آمد.

 

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال