جمعه 9 اسفند 1398
با همکاری انتشارت سوره مهر با شرکت‌های همراه اول و ایرانسل

آوایی دلنشین به مخاطب خود هدیه کنید

همکاری انتشارت سوره مهر با شرکت‌های همراه اول و ایرانسل
    -     کد خبر: 2989
    -     تاريخ انتشار : 1396/9/12|11:34
همراه اول و ایرانسل به منظور ارج نهادن به سلایق متنوع مشتركین سیم‌كارت‌های دایمی و اعتباری خود سرویس آوای انتظار(آهنگ پیشواز) را با بهره‌مندی از طیف گسترده‌ای از آهنگ‌ها ارائه کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، در این راستا شرکت‌های همراه اول و ایرانسل با همکاری انتشارات سوره مهر در اقدام فرهنگی قابل تقدیر بخش‌هایی از کتاب‌های «گوشواره عرش» سروده علی موسوی گرمارودی و «نامه‌های کوفی» سروده سعید بیابانکی را به فهرست آهنگ‌های پیشواز خود اضافه کرده‌اند.

مشترکین همراه اول می‌توانند برای فعال‌سازی این آوا با ارسال پیامک کد مورد نظر به شماره 8989 و یا با شماره‌گیری کدهای دستوری #کدآهنگ*221*10* اقدام کنند.

همچنین مشترکین شرکت ایرانسل نیز می‌توانند برای فعال‌سازی این آوا با ارسال پیامک کد مورد نظر به شماره 7575 و یا با شماره‌گیری کدهای دستوری #کدآهنگ*5*777* اقدام کنند.

گفتنی است کتاب صوتی «گوشواره عرش» مجموعه کامل شعرهای آیینی علی موسوی گرمارودی است که در قالب کتاب صوتی با صدای شاعر، در 16 قطعه توسط شرکت انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

بیابانکی در کتاب مجموعه شعر «نامه‌های کوفی» بیست و پنج شعر با عنوان نامه درج کرده است. نامه اول، نامه دوم، نامه سوم و… تا نامه بیست و پنج که البته نامه آخر است تکرار نامه دوازده نیز هست. همان‌طور که از عنوان نامه بر می‌آید همه در راستای خبررسانی شاعرانه به صاحب عاشورا است. نامه‌هایی که کوفی نام‌گذاری شده‌اند اما کوفی نیستند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال