دوشنبه 3 آذر 1399

نهمین شماره ماهنامه «سوره سینما» منتشر شد

نهمین شماره ماهنامه «سوره سینما»
    -     کد خبر: 2934
    -     تاريخ انتشار : 1396/9/5|12:24
شماره جدید ماهنامه «سوره سینما» زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری ویژه آبان‌ماه ۹۶ منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، نهمین شماره ماهنامه «سوره سینما» به سردبیری یزدان عشیری با عکس روی جلد مستند «راه دل» روایتی از سفر اربعین «مَشتی اسماعیل» به چاپ رسیده است.

در این شماره علاوه بر انتشار اخبار فعالیت‌های سازمان سینمایی حوزه هنری به موضوعاتی چون گزارش مراسم رونمایی از مستند «راه دل» و بدرقه مسافران اربعین حسینی در حوزه هنری، گفت‌وگو با کارگردان مستند «راه دل»، گزارشی با عنوان «اربعین حسینی از نگاه هنرمندان»، گزارش آیین کلنگ‌زنی دومین پردیس سینمایی حوزه هنری در اصفهان، گفت‌وگو با ابراهیم داروغه‌زاده معاون نظارت و ارزشیابی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، گزارش ۲ نشست از سلسله نشست‌های «پدیدارشناسی سینمای ایران»، چندین یادداشت و گفت‌وگو با مدیران سازمان سینمایی حوزه هنری، اخبار و فعالیت‌های استان ها و … پرداخته شده است.

این ماهنامه به سردبیری یزدان عشیری تهیه شده و آرش رمضانیان مجری طرح آن است. محیا رضایی، مریم اکبرلو، ابوالفضل ذوالفقاری، امید عشریه، راحله خدامی، نرگس ساجد، فاطمه پزشکی، محمدعلی حیدری، حامد نیکومرام و بهادر زارع به عنوان عکاس در این ماهنامه همکاری داشتند.

نهمین شماره ماهنامه داخلی «سوره سینما» ویژه آبان ماه در ۴۸ صفحه و زیر نظر سازمان سینمایی حوزه هنری به چاپ رسیده است.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال