چهارشنبه 30 مهر 1399
نویسنده کتاب «مقاومت خندقیان» در یاسوج گفت:

شهید حججی نتیجه اثرگذاری ادبیات دفاع مقدس در کشور است

  فتحعلی بزرگمهر نژاد
    -     کد خبر: 1806
    -     تاريخ انتشار : 1396/5/31|16:17
سرویس : استانها
نویسنده کتاب «مقاومت خندقیان» در آیین رونمایی از این کتاب در یاسوج گفت: امثال شهید حججی نتیجه اثرگذاری ادبیات دفاع مقدس در جامعه است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،  فتحعلی بزرگمهرنژاد با تقدیم اثرش به شهدای کهگیلویه و بویراحمد به‌ویژه شهدای پدخندق افزود: این کتاب 7 سال به دلیل کمبود اعتبار در حوزه هنری خاک خورد و زیر چاپ نرفت.

نویسنده کتاب «مقاومت خندقیان» اظهار داشت: نوشتن کتاب زیاد سخت نبوده و در صورت فعالیت مستمر شاید یک سال به طول بینجامد ولی در برخی مواقع به دلیل عدم حمایت مسئولان و متولیان امر فرهنگ باید سال‌ها در انتظار چاپ بماند.

وی با بیان اینکه در صورت حضور تمام مردم این استان در پد خندق به طور حتم تا آخرین لحظه برای دفاع از وطن و دین مبین اسلام می‌جنگیدند ادامه داد: نباید بگذاریم خاطرات و رشادت‌های رزمندگان این مرزوبوم در زیر خاک دفن شود بلکه باید به عنوان یک امانت تحویل نسل‌های بعد انقلاب داده شود.

بزرگمهرنژاد با گرامیداشت یاد و خاطره شهید «محسن حججی» تصریح کرد: این شهید بزگوار ضمن ترسیم واقعیتی از کربلا نشان داد اگر رزمندگان در 8 سال دفاع مقدس برای پایداری انقلاب اسلامی دست و پا دادند امروز جوانان ولایتمدار و دین باور کشور حاضر به سر دادن برای  عزت و سربلندی ایران هستند.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال