پنج شنبه 30 خرداد 1398

برگزاری مجموعه نشست‌های یک‌روزه هنری ویژه کودک و نوجوان

نشست‌های یکروزه هنری ویژه کودک و نوجوان
    -     کد خبر: 1726
    -     تاريخ انتشار : 1396/5/24|16:45
سرویس : استانها
حوزه هنری استان اصفهان با همکاری حوزه هنری کودک و نوجوان کشور، مجموعه نشست‌های یک‌روزه هنری ویژه کودک و نوجوان را در روز یک‌شنبه ۲۹ مردادماه در اصفهان برگزار می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، این مجموعه نشست ها با هدف استفاده از ظرفیت‌های ادبی، هنری و علمی موجود و معرفی مفاهیم اصیل آموزشی، تربیتی و دینی برای گروه سنی کودک و نوجوان در قالب رشته‌های مختلف هنری مرتبط با کودکان و نوجوانان برگزار می‌شود.

در این مجموعه نشست های یک‌روزه نشست های سینمایی، ادبی، تجسمی، هنرهای نمایشی برگزار می شود.

برگزاری نشست نمایش و نقد و بررسی فیلم «بیست و یک روز بعد» در ساعت 16 الی 18:30 در پردیس چهارباغ اصفهان با حضور محمدرضا خردمندان، محمدرضا شفاه و بهنام بهادری، برگزاری نشست نقد و بررسی و رونمایی کتاب «بچه های تپه سوم» با حضور محمدکاظم اخوان و حسن احمدی به همراه سیدحمیدرضا طالقانی (راوی کتاب) در ساعت 16 الی 18:30 در سالن خانه هنرمندان، برگزاری نشست مباحث نظری شعر با حضور محمود پوروهاب و بابک نیک طلب با موضوع (نقش انقلاب اسلامی بر گستره شعر کودک و نوجوان ایران) در همین سالن از جمله نشست های سینمایی و ادبی هستند.

از دیگر برنامه های این روز می توان به برگزاری نشست نمایش با حضور دکتر حسن دولت آبادی در ساعت 16 الی 18 در عمارت سعدی، نشست تجسمی تصویرگری کتاب های کودک و نوجوان در ساعت 16 الی 18  توسط خانه گرافیک اصفهان اشاره کرد.

گفتنی است اختتامیه این برنامه در ساعت 19 الی 21 روز یک‌شنبه 29 مردادماه در سالن سعدی حوزه هنری استان اصفهان برگزار می شود و در این برنامه از شش عنوان کتاب کودک و نوجوان رونمایی خواهد شد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال