پنج شنبه 30 خرداد 1398
یک‌شنبه ۲۹ مردادماه

اکران و نقد و بررسی فیلم «بیست و یک روز بعد» در پردیس سینمایی چهارباغ

فیلم «بیست و یک روز بعد»
    -     کد خبر: 1725
    -     تاريخ انتشار : 1396/5/24|16:42
سرویس : استانها
برنامه اکران ویژه فیلم «بیست و یک روز بعد» با حضور کارگردان فیلم، در سالن نقش جهان پردیس سینمایی چهارباغ برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، اکران ویژه این فیلم به همراه جلسه نقد و بررسی با حضور سیدمحمدرضا خردمندان (کارگردان) و محمدرضا شفاه و  بهنام بهادری در برنامه مجموعه نشست های یک‌روزه هنری ویژه کودک و نوجوان در ساعت 16 روز یک‌شنبه 29 مردادماه برگزار خواهد شد.

این فیلم به تهیه‌کنندگی محمدرضا شفاه محصول سازمان توسعه سینمایی سوره است که سیدمحمدرضا خردمندان فیلم‌نامه آن را نوشته است. این فیلم داستان فداکاری یک نوجوان برای مادرش است که در آن حمیدرضا آذرنگ، ساره بیات، مهدی قربانی، رضا استادی، سینا رازانی، امیرحسین صدیق، مسعود چوبین، جلال فاطمی به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم «بیست و یک روز بعد» اولین اثر سینمایی سیدمحمدرضا خردمندان است که نامزد بهترین فیلم از نگاه تماشاگران در سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: همیشه همینجوریه! آخرین بار هوا ابر شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه‌هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده...!

استقبال کم نظیر مخاطبان جشنواره بین المللی فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان منجر به کسب پروانه زرین بهترین کارگردانی برای سید محمدرضا خردمندان و پروانه زرین بهترین بازیگر (نوجوان) برای مهدی قربانی شد.

گفتنی است اکران فیلم «بیست و یک روز بعد» در سینما سپاهان اصفهان و سالن نقش جهان پردیس سینمایی چهارباغ در هفته های آتی نیز ادامه خواهد داشت.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال