دوشنبه 31 شهریور 1399
در صورت داشتن کیفیت و غیرشعاری بودن

حمایت حوزه هنری از تولید تئاتر با موضوع شهید محسن حججی

اختتامیه بیست و پنجمین جشنواره سراسزی تئاتر سوره
    -     کد خبر: 1685
    -     تاريخ انتشار : 1396/5/23|18:16
مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری اعلام کرد که در صورت اینکه اثری با کیفیت و غیرشعاری با موضوع شهید محسن حججی تولید شود، مورد حمایت این مرکز قرار خواهد گرفت.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری،‌ کوروش زارعی مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی که در مراسم اختتامیه بیستوپنجمین جشنواره سراسری تئاتر سوره دل‌نوشته‌ای را برای شهید محسن حججی از شهدای مدافع حرم قرائت کرد، درباره احتمال تولید اثری با موضوع این شهید گفت: من آن دل‌نوشته را در مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر سوره و در مقابل هنرمندان تئاتر قرائت کردم تا ایجاد انگیزهای برای هنرمندان این عرصه در جهت تولید اثر یا آثاری با موضوع شهید حججی و شهدای مدافع حرم باشد. هنرمندان تئاتر بسیار دغدغه‌مند هستند و نسبت به پیرامون خود و اتفاقاتی که رخ می‌دهد بی‌تفاوت نیستند.

او یادآور شد: ما در مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در بیست و پنجمین دوره جشنواره تئاتر سوره از تولید دو اثر با موضوع مدافعان حرم حمایت کردیم که نمایش «از پشت شیشه ها» بیشترین جوایز جشنواره را نیز از آن خود کرد. قرار است این ۲ اثر نمایشی در تالار مهر حوزه هنری نیز اجرا داشته باشند که البته به دلیل بسته شدن جدول اجراهای نمایشی حوزه در سال جاری، اجرای این آثار در فروردین ماه و اردیبهشت ماه سال آینده انجام خواهد شد.

مدیر مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری در پایان تاکید کرد: اگر هنرمندی بخواهد اثری با کیفیت و غیرشعاری با موضوع شهید محسن حججی تولید کند، مرکز هنرهای نمایشی حوزه هنری از آن اثر حمایت خواهد کرد.

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال