شنبه 10 آیان 1399

واکنش هادی حجازی‌فر به تصویر شهید «محسن حججی»

هادی حجازی فر
    -     کد خبر: 1679
    -     تاريخ انتشار : 1396/5/23|13:23
هادی حجازی‌فر در صفحه شخصی اینستاگرامی خود در واکنش به تصویر منتشر شده از شهید مدافع حرم «شهید محسن حججی» متنی زیبا و تاثیرگذار منتشر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، شهید مدافع حرم محسن حججی 25 ساله اهل نجف آباد اصفهان عضو لشکر زرهی هشت نجف اشرف بود که نیروهای داعش در سوریه پس از به اسارت درآوردن او، سر از پیکر پاکش جدا کردند. در پی شهادت وی جمعی از هنرمندان در صفحات اینستاگرامی خود واکنش نشان دادند. در میان آن ها هادی حجازی‌فر، بازیگر فیلم‌های محبوب «ایستاده در غبار» و «ماجرای نیمروز»، متنی زیبا منتشر کرده است که در ادامه با هم می‌خوانیم:

 

«آقا مُحسن جان، برادرِ بی سَرِ سَربلندم. ممنون از استواریِ صورتِ مردانه ات. از آن چشم‌هایِ بی‌ترس و حواس جَمع‌ات که می‌داند این تصویر قرار است مُعرف قدّ و قامتِ یک ملّت و تاریخ باشد در مبارزه و جهاد با جهل و شیطانِ خدانِما. آقا محسن جان، خوش بحالِ تو که حضور مردانه و دست بسته‌ات در برابرِ کراهتِ جلّاد هراسانِ اسلحه بدست، با آن دودهای داغِ پر از غم و آن خیمه و بیابان و آن لب‌های خشک، یادآور تصویرهای ذهنی‌مان از روضه‌های کودکی و اکنونِ‌مان شده است‌. هرگز چنین سَری را تیغِ اجل نَبُرَد، کاین سَر زِ سَربلندی بر ساقِ عرش ساید.»

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال