دوشنبه 23 تیر 1399
با حضور ۹ گروه نمایشی؛

مرحله نهایی پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره در بجنورد آغاز شد

جشنواره سوره
    -     کد خبر: 1333
    -     تاريخ انتشار : 1396/4/30|14:28
مرحله نهایی پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره با حضور هنرمندانی از استان‌های منطقه دو کشور به میزبانی بجنورد، مرکز استان خراسان شمالی آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، ظهر جمعه، سی‌ام تیرماه، مرحله نهایی پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره به میزبانی بجنورد و با حضور 9 گروه نمایشی از استان‌های گلستان، مازندران، خراسان شمالی، خراسان رضوی، البرز و سمنان آغاز شد.

مرحله پایانی پنجمین جشنواره تئاتر منطقه‌ای سوره با شعار «اخلاق برای همه» از امروز آغاز شده و بر اساس برنامه نمایش‌های راه یافته به مرحله نهایی این جشنواره تا یکم مردادماه در تالار گلشن و پلاتو شمس بجنورد در حضور هیئت داوران شامل سیاوش طهمورث، آرش عباسی و مهدی حاجیان به روی صحنه می‌رود.

امروز، جمعه از ساعت 12 ظهر نمایش «رؤیایی خیس حوالی پلک‌هایت» به کارگردانی و نویسندگی احسان روحی از خراسان رضوی در پلاتوی شمس اجرا می‌شود، «پیچ تند» از خراسان شمالی به کارگردانی غلامرضا یوسفی و نویسندگی آرش عباسی از ساعت 17 و 30 دقیقه در تالار گلشن به روی صحنه می‌رود و از ساعت 19 و 30 دقیقه هم پلاتو شمس میزبان هنرمندان نمایش «دشمن خدا» به کارگردانی عمادالدین رجبلو از استان گلستان خواهد بود.

روز شنبه از ساعت 10 صبح نمایش «پلاس پلاس به توان دو» به کارگردانی محمدرضا مرتضوی و نویسندگی سینا شفیعی از استان البرز در تالار گلشن اجرا می‌شود و پس از آن در ساعت 12 نمایش «ترانه» به کارگردانی و نویسندگی ندا قربانیان از استان البرز در پلاتوی شمس به روی صحنه خواهد رفت.

همچنین در این روز نمایش «پروانه بر ناقوس» به کارگردانی سینا دلشادی و نویسندگی فارس باقری از مازندران از ساعت 17 و 30 دقیقه در تالار گلشن بجنورد اجرا می‌شود و پس از آن از ساعت 19 و 30 دقیقه نمایش «اتاق 1216» به کارگردانی و نویسندگی کیوان صباغ از خراسان رضوی در پلاتوی شمس به روی صحنه می‌رود.

در روز یکشنبه، یکم مردادماه هم ساعت 10 صبح نمایش «جوجه اردک زشت» از استان سمنان به کارگردانی فرزاد صبوری و نویسندگی فرزاد نظری در تالار گلشن اجرا می‌شود و ساعت 12 همین روز هم نمایش «خنکای ختم خاطره» به کارگردانی سید امیرحسین جان‌نثار و نویسندگی حمیدرضا آذرنگ از خراسان شمالی در پلاتو شمس به روی صحنه می‌رود.

آیین اختتامیه و معرفی برگزیدگان پنجمین جشنواره منطقه‌ای تئاتر سوره هم ساعت 20 روز یکشنبه، یکم مردادماه با حضور هنرمندان و مسئولان فرهنگی و هنری استان خراسان شمالی و استان‌های منطقه 2 کشور در تالار گلشن بجنورد برگزار و از برگزیدگان جشنواره تجلیل می‌شود.

سایر تصاویر

ارسال نظر

نام
پست الکترونیک
متن
captcha
ارسال